OrcaScore
1

Kaleci

Manuel Roffo

Takip et Karşılaştır
Maç
30
2.655 dk
Kurtarış
74
Yenilen gol
32
Ortalama reyting
6,74
Yaş26
Doğum tarihi4 Nis 2000
Boy184 cm
Kilo80 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 11
Dakika1.035
Reyting6,70
Kurtarış / Yenilen gol32 / 13
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet362 · %65
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele8 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top65
İsabetli orta0
Topla buluşma483
Top kaybı127
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma10
Top kazanma124
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış20
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,55
Kurtarış / Yenilen gol6 / 2
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet65 · %45
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top12
İsabetli orta0
Topla buluşma78
Top kaybı36
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma3
Top kazanma16
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış3
Maç / İlk 1116 / 16
Dakika1.440
Reyting6,79
Kurtarış / Yenilen gol36 / 17
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet340 · %63
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele5 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top80
İsabetli orta0
Topla buluşma475
Top kaybı128
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma13
Top kazanma146
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış24
Koşu mesafesi (km)31,93
En yüksek hız (km/sa)26,06

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik59
Savunma0
Yaratıcılık0

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Cerro Porteño – Olimpia 0–2 – –
26 Eki 2026 Sportivo San Lorenzo – Cerro Porteño 1–3 – –
18 Eki 2026 Cerro Porteño – Sportivo Ameliano 2–2 – –
11 Eki 2026 Sportivo Luqueño – Cerro Porteño 0–3 – –
6 Eki 2026 Cerro Porteño – CS 2 de Mayo 0–2 90' 6.0
27 Eyl 2026 Sportivo Trinidense – Cerro Porteño 2–1 90' 6.2
20 Eyl 2026 Cerro Porteño – Rubio Ñu 1–0 90' 7.4
12 Eyl 2026 Guaraní – Cerro Porteño 1–1 90' 7.8
8 Eyl 2026 Cerro Porteño – Nacional Asunción 1–0 90' 7.6
4 Eyl 2026 Recoleta FC – Cerro Porteño 1–3 90' 6.8
30 Ağu 2026 Cerro Porteño – Libertad 1–1 45' 6.9
23 Ağu 2026 Olimpia – Cerro Porteño 2–1 90' 6.2
20 Ağu 2026 Cerro Porteño – Palmeiras 0–1 90' 6.6
16 Ağu 2026 Cerro Porteño – Sportivo San Lorenzo 1–0 – –
13 Ağu 2026 Palmeiras – Cerro Porteño 1–1 90' 6.5

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 960k €
  1. Instituto Yeni kulüp: Cerro Porteño
    Transfer 960k €
  2. Tigre Yeni kulüp: Instituto
    Bonservissiz
  3. Boca Juniors Yeni kulüp: Tigre
    Bonservissiz
  4. Transfer
  5. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)33
Ortalama puan6,75
Son maç puanı6,06 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,75 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,0

Son 10 maç

6,0 6,2 7,4 7,8 7,6 6,8 6,9 6,2 6,6 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Profesional de Fútbol Instituto De Córdoba 16 (16) 1.440 0 0 6,79
2026 Primera División Cerro Porteño 12 (11) 1.035 0 0 6,70
2026 CONMEBOL Libertadores Cerro Porteño 2 (2) 180 0 0 6,55

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera División 2026 · kaleciler arasında yüzdelik (14 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 54 Kurtarış yüzdesi 61 Önlenen gol 50 Gol yememe oranı 71 Pas isabeti 39 Başarılı uzun top 89 Reyting 61

7 maç · 585 dk

Manuel Roffo: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 3,54
54
Kurtarış yüzdesi %76,7
61
Önlenen gol / 90 dk 0,00
50
Gol yememe oranı %33,3
71
Pas isabeti %61,6
39
Başarılı uzun top / 90 dk 8,15
89
Reyting 6,99
61

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?