OrcaScore
11

Forvet

Manuel Pozo

  • Torreense
  • Spain
  • 25 yaş
  • 168 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
10
566 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,48
Asist
0
Ortalama reyting
6,96
Yaş25
Doğum tarihi1 Oca 2001
Boy168 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri1,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika202
Reyting7,30
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)5 (3)
Pas · isabet33 · %70
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele8 / 20
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,48 / 0,08
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%40
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma77
Top kaybı27
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma4
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)20,33
En yüksek hız (km/sa)30,71
Maç / İlk 117 / 4
Dakika364
Reyting6,81
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)10 (4)
Pas · isabet93 · %69
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele15 / 39
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%10
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta7
Topla buluşma189
Top kaybı75
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma1
Top kazanma16
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul5
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)30,35
En yüksek hız (km/sa)33,14

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum63
Teknik57
Taktik47
Savunma36
Yaratıcılık51

Karakteristikler

Güçlü yönler

26254

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 Torreense – FC Ararat-Armenia – – –
31 Eki 2026 Portimonense SAD – Torreense 0–0 70' 7.3
26 Eki 2026 Torreense – Amarante FC 1–0 67' 6.6
22 Eki 2026 Ferencváros TC – Torreense 4–1 74' 7.3
15 Eki 2026 Torreense – Sunderland 1–2 63' 6.8
10 Eki 2026 Tondela – Torreense 1–0 – –
17 Eyl 2026 Lillestrøm SK – Torreense 1–2 65' 7.8
11 Eyl 2026 Torreense – Leixões SC 0–0 77' 6.4
5 Eyl 2026 SL Benfica B – Torreense 0–2 72' 6.9
29 Ağu 2026 Torreense – Vizela 0–3 34' 6.8
22 Ağu 2026 Lusitânia Lourosa – Torreense 2–2 29' 7.3
15 Ağu 2026 Torreense – Penafiel 2–2 – –
9 Ağu 2026 Farense – Torreense 2–1 15' 6.4
16 Mar 2026 Torreense – Portimonense SAD 1–0 54' 6.4
7 Mar 2026 UD Oliveirense – Torreense 0–3 64' 7.4

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 6 kayıt
  1. Valladolid B Yeni kulüp: Torreense
    Bonservissiz
  2. Transfer Belirtilmemiş
  3. Bonservissiz
  4. Kiralık dönüşü
  5. Kiralık
  6. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)27
Ortalama puan6,95
Son maç puanı6,626 Eki 2026
Kaçırılan maç161 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,95 Kas 2025 Şub 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 7,3 6,8 7,8 6,4 6,9 6,8 7,3 6,4 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal 2 Torreense 7 (4) 364 1 0 6,81
2026 UEFA Europa League Torreense 3 (3) 202 2 0 7,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Portugal 2 2025 · forvetler arasında yüzdelik (103 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 71 xG 50 Şut 50 xA 50 Kilit pas 86 Başarılı çalım 84 Kazanılan hava topu 5 Reyting 89

22 maç · 1.478 dk

Manuel Pozo: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,37
71
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 2,44
50
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,77
86
Başarılı çalım / 90 dk 1,52
84
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,18
5
Reyting 6,93
89

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?