OrcaScore
10

Orta saha

Manny Aparicio

Takip et Karşılaştır
Maç
33
2.968 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,09
Asist
2
Ortalama reyting
6,78
Yaş31
Doğum tarihi17 Eyl 1995
Boy171 cm
Kilo68 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri180 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1128 / 28
Dakika2.518
Reyting6,82
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)25 (3)
Pas · isabet1.582 · %84
Kilit pas23
Top kapma / Pas arası58 / 36
Kazanılan ikili mücadele116 / 260
Başarılı çalım21
Sarı kart / Kırmızı kart6 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,18 / 0,71
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%4
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top75
İsabetli orta5
Topla buluşma2.061
Top kaybı384
Top kaptırma28
Kazanılan hava topu13
Kazanılan yer ikilisi103
Uzaklaştırma39
Top kazanma123
Maruz kaldığı faul24
Yaptığı faul35
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)205,91
En yüksek hız (km/sa)33,21
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,77
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet139 · %81
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası12 / 5
Kazanılan ikili mücadele18 / 40
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,08 / 0,10
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta0
Topla buluşma200
Top kaybı48
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi17
Uzaklaştırma4
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,25
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet122 · %87
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 5
Kazanılan ikili mücadele8 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma151
Top kaybı18
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma0
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)23,80
En yüksek hız (km/sa)32,68

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum49
Teknik51
Taktik44
Savunma49
Yaratıcılık51

Karakteristikler

Güçlü yönler

257

Milli takım

  • Canada1 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2014

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 2–2 90' 6.9
25 Eki 2026 Inter Toronto – Atlético Ottawa 2–1 90' 6.5
17 Eki 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 1–2 90' 6.3
12 Eki 2026 Pacific FC – Atlético Ottawa 0–2 90' 7.2
1 Eki 2026 Atlético Ottawa – Cavalry FC 3–2 90' 7.1
26 Eyl 2026 Halifax Wanderers FC – Atlético Ottawa 0–1 90' 6.9
13 Eyl 2026 Forge FC – Atlético Ottawa 3–0 90' 6.3
5 Eyl 2026 Atlético Ottawa – Pacific FC 0–0 90' 7.0
29 Ağu 2026 Atlético Ottawa – Inter Toronto 2–1 90' 6.9
22 Ağu 2026 Cavalry FC – Atlético Ottawa 3–1 89' 6.8
20 Ağu 2026 Atlético Ottawa – Vancouver FC 4–0 90' 7.5
16 Ağu 2026 FC Supra Du Quebec – Atlético Ottawa 1–2 90' 7.5
12 Ağu 2026 Atlético Ottawa – FC Supra Du Quebec 3–3 90' 7.3
8 Ağu 2026 Atlético Ottawa – Halifax Wanderers FC 2–1 90' 6.8
2 Ağu 2026 Vancouver FC – Atlético Ottawa 3–1 90' 5.9

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 13 kayıt
  1. Takımsız Yeni kulüp: Atl. Ottawa
    Transfer
  2. Pacific Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. Inter Toronto Yeni kulüp: Pacific
    Bonservissiz
  4. Transfer Belirtilmemiş
  5. Izarra Yeni kulüp: San Roque de Lepe
    Bonservissiz
  6. Órdenes Yeni kulüp: Izarra
    Bonservissiz
  7. Takımsız Yeni kulüp: Órdenes
    Transfer
  8. Toronto Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  9. Toronto FC II Yeni kulüp: Toronto
    Kiralık dönüşü
  10. Toronto Yeni kulüp: Toronto FC II
    Kiralık
  11. Kiralık dönüşü
  12. Kiralık
  13. TFC Academy Yeni kulüp: Toronto
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)33
Ortalama puan6,78
Son maç puanı6,91 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,78 Şub 2026 Tem 2026 Kas 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,5 6,3 7,2 7,1 6,9 6,3 7,0 6,9 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Canadian Premier League Atlético Ottawa 28 (28) 2.518 1 2 6,82
2026 Canadian Championship Atlético Ottawa 3 (3) 270 0 0 6,77
2026 CONCACAF Champions Cup Atlético Ottawa 2 (2) 180 0 0 6,25

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Canadian Premier League 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (46 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 62 Kilit pas 10 Başarılı pas 84 Pas isabeti 62 İlerletici top taşıma 36 Başarılı çalım 47 Top kapma + pas arası 53 Reyting 53

7 maç · 629 dk

Manny Aparicio: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,02
62
Kilit pas / 90 dk 0,43
10
Başarılı pas / 90 dk 47,5
84
Pas isabeti %86,7
62
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,14
36
Başarılı çalım / 90 dk 0,72
47
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,58
53
Reyting 6,93
53

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?