OrcaScore
18

Defans

Malte Amundsen

Takip et Karşılaştır
Maç
35
2.932 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,12
Asist
2
Ortalama reyting
6,84
Yaş28
Doğum tarihi11 Şub 1998
Boy179 cm
Kilo77 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri2,6 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1128 / 27
Dakika2.346
Reyting6,79
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)14 (2)
Pas · isabet1.329 · %88
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası39 / 44
Kazanılan ikili mücadele93 / 164
Başarılı çalım15
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,70 / 1,33
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top42
İsabetli orta7
Topla buluşma1.836
Top kaybı259
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu28
Kazanılan yer ikilisi65
Uzaklaştırma86
Top kazanma95
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul14
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç7
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)272,84
En yüksek hız (km/sa)35,83
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting6,95
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet145 · %83
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası6 / 6
Kazanılan ikili mücadele13 / 28
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,33 / 0,88
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top3
İsabetli orta3
Topla buluşma222
Top kaybı46
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma7
Top kazanma17
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 2
Dakika226
Reyting7,13
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet106 · %93
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele5 / 8
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta2
Topla buluşma137
Top kaybı12
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma4
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum39
Teknik47
Taktik55
Savunma68
Yaratıcılık43

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Columbus Crew – DC United 3–0 90' 7.4
29 Eki 2026 FC Dallas – Columbus Crew 0–2 90' 7.5
24 Eki 2026 Columbus Crew – Toronto FC 4–2 90' 8.3
22 Eki 2026 Columbus Crew – St.Louis City 3–5 120' 7.5
19 Eki 2026 FC Cincinnati – Columbus Crew 0–2 90' 7.4
15 Eki 2026 Columbus Crew – Charlotte FC 3–1 86' 6.6
11 Eki 2026 Orlando City SC – Columbus Crew 3–2 90' 6.4
28 Eyl 2026 Columbus Crew – Inter Miami CF 2–1 90' 7.0
20 Eyl 2026 CF Montréal – Columbus Crew 0–2 90' 7.0
17 Eyl 2026 Columbus Crew – Orlando City SC 2–1 90' 7.0
13 Eyl 2026 Columbus Crew – New York Red Bulls 0–1 90' 6.8
10 Eyl 2026 DC United – Columbus Crew 2–1 90' 6.5
6 Eyl 2026 Columbus Crew – Colorado Rapids 3–0 90' 6.9
30 Ağu 2026 Columbus Crew – New England Revolution 1–3 90' 5.8
27 Ağu 2026 Club América – Columbus Crew 2–0 90' 5.9

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 1.8M €
  1. NY City Yeni kulüp: Columbus
    Transfer 364k €
  2. Vejle Yeni kulüp: NY City
    Transfer 1.3M €
  3. Rosenborg Yeni kulüp: Vejle
    Transfer 130k €
  4. Braunschweig Yeni kulüp: Rosenborg
    Kiralık dönüşü
  5. Rosenborg Yeni kulüp: Braunschweig
    Kiralık
  6. HB Køge Yeni kulüp: Rosenborg
    Transfer Belirtilmemiş
  7. HB Köge U19 Yeni kulüp: HB Køge
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan6,84
Son maç puanı7,431 Eki 2026
Kaçırılan maç51 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,84 Kas 2025 Ağu 2026 Eki 2026 7,4

Son 10 maç

7,4 7,5 8,3 7,5 7,4 6,6 6,4 7,0 7,0 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Columbus Crew 28 (27) 2.346 2 1 6,79
2026 Leagues Cup Columbus Crew 4 (4) 360 0 1 6,95
2026 US Open Cup Columbus Crew 3 (2) 226 0 0 7,13

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (139 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 14 Pas arası 81 Uzaklaştırma 22 Kazanılan hava topu 22 İkili mücadele başarısı 14 Pas isabeti 39 İlerletici top taşıma 44 Reyting 9

8 maç · 720 dk

Malte Amundsen: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,88
14
Pas arası / 90 dk 1,88
81
Uzaklaştırma / 90 dk 2,13
22
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,63
22
İkili mücadele başarısı %46,7
14
Pas isabeti %86,8
39
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,63
44
Reyting 6,43
9

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?