OrcaScore
27

Defans

Malo Gusto

  • Chelsea
  • France
  • 23 yaş
  • 179 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
14
608 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,15
Asist
1
Ortalama reyting
6,57
Yaş23
Doğum tarihi19 May 2003
Boy179 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri36 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Illness · Günlük takip 18 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 24 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 3
Dakika295
Reyting6,55
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet116 · %81
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası4 / 4
Kazanılan ikili mücadele10 / 19
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,08 / 0,27
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta5
Topla buluşma182
Top kaybı46
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma7
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)37,80
En yüksek hız (km/sa)33,60
Maç / İlk 113 / 3
Dakika180
Reyting6,83
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet118 · %80
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 3
Kazanılan ikili mücadele10 / 16
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,27
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta3
Topla buluşma154
Top kaybı35
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma4
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 115 / 1
Dakika133
Reyting6,44
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet76 · %88
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası5 / 3
Kazanılan ikili mücadele8 / 18
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma98
Top kaybı15
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma0
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)14,78
En yüksek hız (km/sa)34,36

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 30M €
  1. Lyon Yeni kulüp: Chelsea
    Kiralık dönüşü
  2. Chelsea Yeni kulüp: Lyon
    Kiralık
  3. Lyon Yeni kulüp: Chelsea
    Transfer 30M €
  4. Lyon 2 Yeni kulüp: Lyon
    Transfer
  5. Lyon U19 Yeni kulüp: Lyon 2
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)57
Ortalama puan6,69
Son maç puanı6,831 Eki 2026
Kaçırılan maç22 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,69 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,6 6,7 6,1 6,3 6,9 6,4 7,6 6,4 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier League Chelsea 6 (3) 295 0 0 6,55
2026 EFL Cup Chelsea 3 (3) 180 0 1 6,83
2026 FIFA World Cup France 5 (1) 133 0 0 6,44

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier League 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (80 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 14 Kilit pas 4 Başarılı pas 44 Pas isabeti 32 İlerletici top taşıma 8 Başarılı çalım 24 Top kapma + pas arası 57 Reyting 4

4 maç · 274 dk

Malo Gusto: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,04
14
Kilit pas / 90 dk 0,33
4
Başarılı pas / 90 dk 28,9
44
Pas isabeti %81,5
32
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,33
8
Başarılı çalım / 90 dk 0,33
24
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,63
57
Reyting 6,45
4

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?