OrcaScore
9

Forvet

Macaulay Langstaff

  • Salford City
  • England
  • 29 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.256 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,43
Asist
1
Ortalama reyting
6,59
Yaş29
Doğum tarihi3 Şub 1997
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri720 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 13
Dakika1.166
Reyting6,66
Gol / Asist5 / 1
Şut (isabetli)34 (10)
Pas · isabet149 · %77
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele16 / 60
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist5,47 / 0,39
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat7
Gol dönüşüm oranı%15
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta3
Topla buluşma269
Top kaybı81
Top kaptırma12
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma4
Top kazanma16
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul7
Ofsayt12
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)93,18
En yüksek hız (km/sa)35,84
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting5,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (0)
Pas · isabet11 · %73
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma21
Top kaybı6
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum53
Teknik45
Taktik43
Savunma38
Yaratıcılık37

Karakteristikler

Zayıf yönler

16

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Salford City – Exeter City 2–1 90' 7.1
26 Eki 2026 Walsall – Salford City 2–4 89' 7.9
20 Eki 2026 Bristol Rovers – Salford City 1–2 23' 6.2
17 Eki 2026 Salford City – Crawley Town 2–1 90' 8.0
10 Eki 2026 Cheltenham Town – Salford City 0–2 89' 6.6
3 Eki 2026 Salford City – Fleetwood Town 1–0 90' 7.1
26 Eyl 2026 Oldham Athletic – Salford City 1–4 84' 5.8
19 Eyl 2026 Salford City – Swindon 1–0 90' 6.6
12 Eyl 2026 Rotherham United – Salford City 3–3 90' 6.7
5 Eyl 2026 Salford City – Port Vale 1–0 71' 6.1
1 Eyl 2026 Salford City – Newport County 2–1 90' 6.3
29 Ağu 2026 Shrewsbury Town – Salford City 1–0 90' 6.1
22 Ağu 2026 Salford City – Chesterfield 0–1 90' 6.6
15 Ağu 2026 Barnet – Salford City 3–1 90' 6.2
8 Ağu 2026 Salford City – Shrewsbury Town 4–5 90' 5.6

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 17 kayıt · toplam bonservis 880k €
  1. Millwall Yeni kulüp: Salford
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Notts County Yeni kulüp: Millwall
    Transfer 830k €
  3. Gateshead Yeni kulüp: Notts County
    Transfer 50k €
  4. York Yeni kulüp: Gateshead
    Bonservissiz
  5. Blyth Yeni kulüp: York
    Kiralık dönüşü
  6. York Yeni kulüp: Blyth
    Kiralık
  7. Bradford PA Yeni kulüp: York
    Kiralık dönüşü
  8. York Yeni kulüp: Bradford PA
    Kiralık
  9. Gateshead Yeni kulüp: York
    Bonservissiz
  10. Blyth Yeni kulüp: Gateshead
    Kiralık dönüşü
  11. Gateshead Yeni kulüp: Blyth
    Kiralık
  12. Blyth Yeni kulüp: Gateshead
    Kiralık dönüşü
  13. Gateshead Yeni kulüp: Blyth
    Kiralık
  14. Kiralık dönüşü
  15. Kiralık
  16. Transfer Belirtilmemiş
  17. Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)47
Ortalama puan6,56
Son maç puanı7,131 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,56 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,1

Son 10 maç

7,1 7,9 6,2 8,0 6,6 7,1 5,8 6,6 6,7 6,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Salford City 14 (13) 1.166 5 1 6,66
2026 EFL Cup Salford City 1 (1) 90 0 0 5,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · forvetler arasında yüzdelik (47 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 42 xG 54 Şut 44 xA 76 Kilit pas 10 Başarılı çalım 50 Kazanılan hava topu 20 Reyting 14

8 maç · 695 dk

Macaulay Langstaff: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,26
42
xG / 90 dk 0,02
54
Şut / 90 dk 2,07
44
xA / 90 dk 0,00
76
Kilit pas / 90 dk 0,26
10
Başarılı çalım / 90 dk 0,52
50
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,52
20
Reyting 6,41
14

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?