OrcaScore
9

Forvet

Lys Mousset

  • Vancouver FC
  • France
  • 30 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
22
981 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,64
Asist
2
Ortalama reyting
6,70
Yaş30
Doğum tarihi8 Şub 1996
Boy184 cm
Kilo80 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri130 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1120 / 12
Dakika950
Reyting6,74
Gol / Asist5 / 2
Şut (isabetli)22 (8)
Pas · isabet201 · %67
Kilit pas14
Top kapma / Pas arası8 / 3
Kazanılan ikili mücadele44 / 100
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)2 / 0
Beklenen gol / asist1,83 / 0,61
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%23
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma328
Top kaybı120
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu25
Kazanılan yer ikilisi19
Uzaklaştırma4
Top kazanma16
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul19
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)76,46
En yüksek hız (km/sa)35,62
Maç / İlk 112 / 0
Dakika31
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet6 · %67
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma12
Top kaybı3
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma1
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
17 Eki 2026 Vancouver FC – Halifax Wanderers FC 2–1 24' 6.5
10 Eki 2026 FC Supra Du Quebec – Vancouver FC 2–2 22' 6.4
24 Eyl 2026 Vancouver FC – Inter Toronto 3–3 45' 6.3
20 Eyl 2026 Pacific FC – Vancouver FC 1–1 19' 6.4
13 Eyl 2026 Inter Toronto – Vancouver FC 3–1 77' 6.7
7 Eyl 2026 Vancouver FC – FC Supra Du Quebec 3–2 66' 7.7
30 Ağu 2026 Cavalry FC – Vancouver FC 1–0 64' 6.4
15 Ağu 2026 Vancouver FC – Pacific FC 1–1 73' 6.7
8 Ağu 2026 Forge FC – Vancouver FC 0–1 63' 6.6
2 Ağu 2026 Vancouver FC – Atlético Ottawa 3–1 59' 7.4
25 Tem 2026 Vancouver FC – Cavalry FC 1–0 80' 7.3
18 Tem 2026 FC Supra Du Quebec – Vancouver FC 1–5 74' 7.0
13 Tem 2026 CF Montréal – Vancouver FC 2–1 30' 6.3
9 Tem 2026 Vancouver FC – CF Montréal 1–2 – –
5 Tem 2026 Vancouver FC – Inter Toronto 4–0 63' 6.4

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 13 kayıt · toplam bonservis 17.6M €
  1. Takımsız Yeni kulüp: Vancouver
    Transfer
  2. Bohemian FC Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. Takımsız Yeni kulüp: Bohemian FC
    Transfer
  4. Bochum Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  5. Nîmes Yeni kulüp: Bochum
    Kiralık dönüşü
  6. Bochum Yeni kulüp: Nîmes
    Kiralık
  7. Sheffield Utd Yeni kulüp: Bochum
    Bonservissiz
  8. Salernitana Yeni kulüp: Sheffield Utd
    Kiralık dönüşü
  9. Sheffield Utd Yeni kulüp: Salernitana
    Kiralık
  10. Bournemouth Yeni kulüp: Sheffield Utd
    Transfer 11.1M €
  11. Le Havre Yeni kulüp: Bournemouth
    Transfer 6.5M €
  12. Le Havre 2 Yeni kulüp: Le Havre
    Transfer
  13. Le Havre U19 Yeni kulüp: Le Havre 2
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)20
Ortalama puan6,72
Son maç puanı6,517 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,72 May 2026 Ağu 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,4 6,3 6,4 6,7 7,7 6,4 6,7 6,6 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Canadian Premier League Vancouver FC 20 (12) 950 5 2 6,74
2026 Canadian Championship Vancouver FC 2 (0) 31 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Canadian Premier League 2026 · forvetler arasında yüzdelik (16 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 41 xG 72 Şut 28 xA 34 Kilit pas 16 Başarılı çalım 28 Kazanılan hava topu 91 Reyting 16

5 maç · 271 dk

Lys Mousset: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,33
41
xG / 90 dk 0,05
72
Şut / 90 dk 1,66
28
xA / 90 dk 0,00
34
Kilit pas / 90 dk 0,66
16
Başarılı çalım / 90 dk 0,33
28
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,66
91
Reyting 6,70
16

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?