OrcaScore
20

Orta saha

Luuk Brouwers

Takip et Karşılaştır
Maç
10
445 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,40
Asist
0
Ortalama reyting
7,12
Yaş28
Doğum tarihi3 May 1998
Boy180 cm
Kilo76 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,2 Mn €
Sözleşme bitişi31 May 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 3
Dakika347
Reyting7,57
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)5 (4)
Pas · isabet198 · %90
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele29 / 56
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%40
İsabetli uzun top11
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu4
Uzaklaştırma3
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 112 / 0
Dakika31
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet14 · %100
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 4
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,27 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma19
Top kaybı2
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)1,79
En yüksek hız (km/sa)27,67
Maç / İlk 112 / 0
Dakika67
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet25 · %84
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 4
Kazanılan ikili mücadele3 / 7
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma35
Top kaybı6
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)8,72
En yüksek hız (km/sa)28,16

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum57
Teknik58
Taktik42
Savunma43
Yaratıcılık59

Karakteristikler

Güçlü yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Omonia Nicosia – AEL Limassol 2–0 – –
26 Eki 2026 AEK Larnaca – Omonia Nicosia 2–0 26' 6.6
22 Eki 2026 Omonia Nicosia – Benfica 1–4 40' 5.9
19 Eki 2026 Omonia Nicosia – Olympiakos Nicosia 2–2 65' 6.6
15 Eki 2026 NK Celje – Omonia Nicosia 0–3 – –
9 Eki 2026 Karmiotissa Polemidion – Omonia Nicosia 0–3 90' 10.0
20 Eyl 2026 Omonia Nicosia – Enosis Neon Ypsona FC 4–1 81' 7.2
16 Eyl 2026 Omonia Nicosia – Celta Vigo 1–0 27' 6.7
12 Eyl 2026 Omonia Nicosia – Apollon 0–0 48' 7.5
7 Eyl 2026 Aris Limassol – Omonia Nicosia 1–4 30' 7.5
3 Eyl 2026 Omonia Nicosia – Pafos FC 0–1 – –
30 Ağu 2026 Willem II Tilburg – SC Heerenveen 2–2 21' 6.5
22 Ağu 2026 SC Heerenveen – PEC Zwolle 0–2 10' 6.7
16 Ağu 2026 AFC Ajax – SC Heerenveen 2–2 – –
9 Ağu 2026 SC Heerenveen – FC Twente 1–0 – –

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 2.1M €
  1. Heerenveen Yeni kulüp: Omonia
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Utrecht Yeni kulüp: Heerenveen
    Transfer 875k €
  3. Heerenveen Yeni kulüp: Utrecht
    Kiralık dönüşü
  4. Utrecht Yeni kulüp: Heerenveen
    Kiralık
  5. GA Eagles Yeni kulüp: Utrecht
    Transfer 1.3M €
  6. Den Bosch Yeni kulüp: GA Eagles
    Bonservissiz
  7. Jong Brabant Yeni kulüp: Den Bosch
    Transfer
  8. Brabant Utd U17 Yeni kulüp: Jong Brabant
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,99
Son maç puanı6,626 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,99 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 5,9 6,6 10,0 7,2 6,7 7,5 7,5 6,5 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Cyprus League by Stoiximan Omonia Nicosia 6 (3) 347 2 0 7,57
2026 UEFA Europa League Omonia Nicosia 2 (0) 67 0 0 6,30
2026 VriendenLoterij Eredivisie SC Heerenveen 2 (0) 31 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

VriendenLoterij Eredivisie 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (178 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 21 Kilit pas 29 Başarılı pas 76 Pas isabeti 79 İlerletici top taşıma 45 Başarılı çalım 41 Top kapma + pas arası 67 Reyting 72

25 maç · 2.001 dk

Luuk Brouwers: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,05
21
Kilit pas / 90 dk 0,85
29
Başarılı pas / 90 dk 36,0
76
Pas isabeti %84,9
79
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
45
Başarılı çalım / 90 dk 0,63
41
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,88
67
Reyting 7,04
72

Nasıl hesaplıyoruz?