OrcaScore
14

Forvet

Lukas Nmecha

  • Leeds United
  • Germany
  • 27 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
10
276 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,65
Asist
2
Ortalama reyting
6,57
Yaş27
Doğum tarihi14 Ara 1998
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri9,1 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 0
Dakika127
Reyting6,55
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)5 (0)
Pas · isabet26 · %77
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele11 / 22
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,52 / 0,20
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma56
Top kaybı17
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma1
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,16
En yüksek hız (km/sa)33,90
Maç / İlk 112 / 2
Dakika149
Reyting6,65
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet25 · %64
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele10 / 20
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,76 / 0,37
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma50
Top kaybı20
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma1
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum72
Teknik58
Taktik56
Savunma31
Yaratıcılık54

Milli takım

  • Germany7 maç · 0 gol · ilk maç Kas 2021

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Bournemouth – Leeds United 2–0 25' 6.6
25 Eki 2026 Sunderland – Leeds United 0–0 11' 6.6
18 Eki 2026 Leeds United – Manchester United 1–1 16' 6.5
10 Eki 2026 Arsenal – Leeds United 2–1 11' 6.4
20 Eyl 2026 Leeds United – Crystal Palace 0–0 14' 6.6
14 Eyl 2026 Leeds United – Newcastle United 4–1 12' 6.6
9 Eyl 2026 Chelsea – Leeds United 6–3 66' 6.5
5 Eyl 2026 Brighton & Hove Albion – Leeds United 1–1 17' 6.5
30 Ağu 2026 Leeds United – Brentford 1–1 21' 6.6
25 Ağu 2026 Nottingham Forest – Leeds United 0–2 83' 6.8
22 Ağu 2026 Nottingham Forest – Leeds United 0–1 – –
15 Ağu 2026 Leeds United – FC Augsburg 4–0 – –
12 Ağu 2026 Manchester United – Leeds United 6–5 45' 6.5
8 Ağu 2026 Leeds United – RB Leipzig 2–0 10' 6.8
2 Ağu 2026 Liverpool FC – Leeds United 2–4 45' 6.7

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 8M €
  1. Wolfsburg Yeni kulüp: Leeds
    Bonservissiz
  2. Man City Yeni kulüp: Wolfsburg
    Transfer 8M €
  3. Anderlecht Yeni kulüp: Man City
    Kiralık dönüşü
  4. Man City Yeni kulüp: Anderlecht
    Kiralık
  5. Middlesbrough Yeni kulüp: Man City
    Kiralık dönüşü
  6. Man City Yeni kulüp: Middlesbrough
    Kiralık
  7. Wolfsburg Yeni kulüp: Man City
    Kiralık dönüşü
  8. Man City Yeni kulüp: Wolfsburg
    Kiralık
  9. Man City U21 Yeni kulüp: Man City
    Transfer
  10. Man City U21 Yeni kulüp: Preston
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,71
Son maç puanı6,631 Eki 2026
Kaçırılan maç31 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,71 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,6 6,5 6,4 6,6 6,6 6,5 6,5 6,6 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 EFL Cup Leeds United 2 (2) 149 0 1 6,65
2026 Premier League Leeds United 8 (0) 127 0 1 6,55

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Bundesliga 2024 · forvetler arasında yüzdelik (89 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 86 xG 98 Şut 92 xA 25 Kilit pas 7 Başarılı çalım 46 Kazanılan hava topu 79 Reyting 30

19 maç · 474 dk

Lukas Nmecha: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,57
86
xG / 90 dk 0,86
98
Şut / 90 dk 3,80
92
xA / 90 dk 0,09
25
Kilit pas / 90 dk 0,57
7
Başarılı çalım / 90 dk 0,76
46
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,42
79
Reyting 6,76
30

Nasıl hesaplıyoruz?