OrcaScore
80

Orta saha

Lukas Kačavenda

Takip et Karşılaştır
Maç
16
807 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,11
Asist
0
Ortalama reyting
6,89
Yaş23
Doğum tarihi2 Mar 2003
Boy174 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,4 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 2
Dakika150
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet41 · %76
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası8 / 0
Kazanılan ikili mücadele16 / 30
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma75
Top kaybı21
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma2
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,89
En yüksek hız (km/sa)31,37
Maç / İlk 112 / 2
Dakika119
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 1110 / 6
Dakika538
Reyting6,95
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)7 (2)
Pas · isabet235 · %85
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası18 / 5
Kazanılan ikili mücadele47 / 83
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,05 / 1,26
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta3
Topla buluşma341
Top kaybı67
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi44
Uzaklaştırma0
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul17
Yaptığı faul13
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)65,70
En yüksek hız (km/sa)35,20

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum53
Teknik53
Taktik34
Savunma36
Yaratıcılık56

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 Sunderland – GNK Dinamo Zagreb 0–2 90' 7.2
31 Eki 2026 NK Rudeš – GNK Dinamo Zagreb 1–0 15' 6.9
27 Eki 2026 GNK Dinamo Zagreb – HNK Rijeka 2–1 – –
22 Eki 2026 GNK Dinamo Zagreb – NEC Nijmegen 2–4 14' 6.5
18 Eki 2026 NK Slaven Belupo – GNK Dinamo Zagreb 1–5 30' 7.1
15 Eki 2026 GNK Dinamo Zagreb – RSC Anderlecht 1–0 22' 6.8
10 Eki 2026 HNK Hajduk Split – GNK Dinamo Zagreb 2–1 62' 6.2
4 Eki 2026 HNK Vukovar 1991 – GNK Dinamo Zagreb 0–4 62' –
20 Eyl 2026 GNK Dinamo Zagreb – NK Lokomotiva Zagreb 3–2 63' 6.9
16 Eyl 2026 Hapoel Be'er Sheva – GNK Dinamo Zagreb 0–0 24' 6.5
12 Eyl 2026 NK Osijek – GNK Dinamo Zagreb 4–2 45' 6.5
9 Eyl 2026 NK Bedem Ivankovo – GNK Dinamo Zagreb 0–4 57' –
5 Eyl 2026 GNK Dinamo Zagreb – HNK Gorica 1–0 25' 6.7
29 Ağu 2026 NK Istra 1961 – GNK Dinamo Zagreb 2–2 73' 6.1
26 Ağu 2026 Viking FK – GNK Dinamo Zagreb 3–1 35' 6.5

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 750k €
  1. LASK Yeni kulüp: Dinamo
    Kiralık dönüşü
  2. Dinamo Yeni kulüp: LASK
    Kiralık
  3. Lokomotiva Yeni kulüp: Dinamo
    Transfer 750k €
  4. Dinamo Yeni kulüp: Lokomotiva
    Kiralık dönüşü
  5. Lokomotiva Yeni kulüp: Dinamo
    Kiralık
  6. Lokomotiva U19 Yeni kulüp: Lokomotiva
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 6 Kas 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,81
Son maç puanı7,25 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,81 Oca 2026 Ağu 2026 Kas 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 6,9 6,5 7,1 6,8 6,2 6,9 6,5 6,5 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 HNL GNK Dinamo Zagreb 10 (6) 538 1 0 6,95
2026 UEFA Europa League GNK Dinamo Zagreb 4 (2) 150 0 0 6,75
2026 Hrvatski nogometni kup GNK Dinamo Zagreb 2 (2) 119 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

HNL 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (113 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 91 Başarılı pas 67 Pas isabeti 59 İlerletici top taşıma 35 Başarılı çalım 80 Top kapma + pas arası 60 Reyting 62

24 maç · 765 dk

Lukas Kačavenda: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,76
91
Başarılı pas / 90 dk 28,1
67
Pas isabeti %78,1
59
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
35
Başarılı çalım / 90 dk 1,41
80
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,82
60
Reyting 6,83
62

Nasıl hesaplıyoruz?