OrcaScore
21

Kaleci

Lukáš Horníček

Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.170 dk
Kurtarış
41
Yenilen gol
23
Ortalama reyting
7,05
Yaş24
Doğum tarihi13 Tem 2002
Boy194 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri25 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2031

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 9
Dakika810
Reyting7,19
Kurtarış / Yenilen gol31 / 15
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet279 · %62
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele5 / 7
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top41
İsabetli orta0
Topla buluşma379
Top kaybı113
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma18
Top kazanma57
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış23
Koşu mesafesi (km)52,80
En yüksek hız (km/sa)27,05
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,45
Kurtarış / Yenilen gol5 / 5
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet92 · %73
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top17
İsabetli orta0
Topla buluşma108
Top kaybı25
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma2
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış4
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting7,00
Kurtarış / Yenilen gol5 / 3
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet55 · %67
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma72
Top kaybı18
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma3
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış4

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik65
Savunma0
Yaratıcılık0

Karakteristikler

Güçlü yönler

22

Milli takım

  • Czechia3 maç · 0 gol · ilk maç May 2026

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 Fulham – Newcastle United – – –
2 Kas 2026 Newcastle United – Everton 0–1 90' 7.3
29 Eki 2026 Everton – Newcastle United 3–1 90' 6.5
25 Eki 2026 Crystal Palace – Newcastle United 0–2 90' 8.2
17 Eki 2026 Newcastle United – Aston Villa 0–1 90' 6.8
12 Eki 2026 Coventry City – Newcastle United 4–1 90' 5.4
6 Eki 2026 England – Czechia 3–0 90' 5.9
3 Eki 2026 Spain – Czechia 3–1 – –
29 Eyl 2026 Czechia – England 0–2 – –
26 Eyl 2026 Czechia – Croatia 1–2 90' 7.0
19 Eyl 2026 Newcastle United – Hull City 2–1 90' 7.0
14 Eyl 2026 Leeds United – Newcastle United 4–1 90' 6.8
8 Eyl 2026 Millwall – Newcastle United 0–1 90' 7.5
5 Eyl 2026 Newcastle United – Bournemouth 2–2 90' 7.8
29 Ağu 2026 Tottenham Hotspur – Newcastle United 0–2 90' 7.5

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 30.6M €
  1. Braga Yeni kulüp: Newcastle
    Transfer 30.6M €
  2. Braga B Yeni kulüp: Braga
    Transfer
  3. Braga U23 Yeni kulüp: Braga B
    Transfer
  4. Braga U19 Yeni kulüp: Pardubice
    Kiralık dönüşü
  5. Pardubice U19 Yeni kulüp: Pardubice
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)48
Ortalama puan7,04
Son maç puanı7,32 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,04 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 7,3

Son 10 maç

7,3 6,5 8,2 6,8 5,4 5,9 7,0 7,0 6,8 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier League Newcastle United 9 (9) 810 0 0 7,19
2026 EFL Cup Newcastle United 2 (2) 180 0 0 7,00
2026 UEFA Nations League Czechia 2 (2) 180 0 0 6,45

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier League 2026 · kaleciler arasında yüzdelik (20 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 83 Kurtarış yüzdesi 48 Önlenen gol 78 Gol yememe oranı 38 Pas isabeti 23 Başarılı uzun top 23 Reyting 80

5 maç · 450 dk

Lukáš Horníček: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 3,80
83
Kurtarış yüzdesi %67,9
48
Önlenen gol / 90 dk 0,24
78
Gol yememe oranı %20,0
38
Pas isabeti %60,0
23
Başarılı uzun top / 90 dk 4,20
23
Reyting 7,40
80

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?