OrcaScore
6

Orta saha

Lukáš Červ

Takip et Karşılaştır
Maç
19
1.158 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,16
Asist
0
Ortalama reyting
6,91
Yaş25
Doğum tarihi10 Nis 2001
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri4,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1113 / 10
Dakika844
Reyting7,06
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)14 (3)
Pas · isabet391 · %84
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası16 / 10
Kazanılan ikili mücadele59 / 85
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 1
Beklenen gol / asist1,48 / 0,77
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol2
Direkten dönen0
İsabetli uzun top16
İsabetli orta1
Topla buluşma519
Top kaybı76
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi47
Uzaklaştırma19
Top kazanma45
Maruz kaldığı faul25
Yaptığı faul12
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)80,65
En yüksek hız (km/sa)30,14
Maç / İlk 113 / 2
Dakika180
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet78 · %86
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele8 / 15
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma109
Top kaybı16
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma4
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)17,57
En yüksek hız (km/sa)28,70
Maç / İlk 113 / 1
Dakika134
Reyting6,77
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (3)
Pas · isabet81 · %83
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele6 / 11
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,07 / 0,05
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma101
Top kaybı16
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma2
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)16,73
En yüksek hız (km/sa)31,09

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum51
Teknik49
Taktik46
Savunma54
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Milli takım

  • Czechia22 maç · 2 gol · ilk maç Haz 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 Lillestrøm SK – FC Viktoria Plzeň – – –
1 Kas 2026 Baník Ostrava – FC Viktoria Plzeň 0–4 90' 8.0
28 Eki 2026 Vysočina Jihlava – FC Viktoria Plzeň 1–6 – –
25 Eki 2026 FC Viktoria Plzeň – FK Pardubice 1–2 45' 6.7
22 Eki 2026 FC Viktoria Plzeň – Levski Sofia 1–2 90' 7.0
18 Eki 2026 FK Jablonec – FC Viktoria Plzeň 2–3 90' 7.7
15 Eki 2026 Ferencváros TC – FC Viktoria Plzeň 2–1 26' 6.6
10 Eki 2026 FC Viktoria Plzeň – Mladá Boleslav 3–0 12' 6.6
3 Eki 2026 Spain – Czechia 3–1 33' 6.4
29 Eyl 2026 Czechia – England 0–2 80' 6.3
26 Eyl 2026 Czechia – Croatia 1–2 67' 6.5
20 Eyl 2026 SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň 2–1 90' 6.8
17 Eyl 2026 FC Viktoria Plzeň – Royale Union Saint-Gilloise 0–3 18' 6.7
13 Eyl 2026 FC Viktoria Plzeň – SK Sigma Olomouc 2–3 70' 5.9
9 Eyl 2026 FC Hradec Králové – FC Viktoria Plzeň 0–0 83' 6.8

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 780k €
  1. Transfer 530k €
  2. Transfer 250k €
  3. Bonservissiz
  4. Pardubice Yeni kulüp: Slavia Praha
    Kiralık dönüşü
  5. Slavia Praha Yeni kulüp: Pardubice
    Kiralık
  6. Kiralık dönüşü
  7. Kiralık
  8. Transfer
  9. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)42
Ortalama puan6,95
Son maç puanı8,01 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,95 Ara 2025 Haz 2026 Kas 2026 8,0

Son 10 maç

8,0 6,7 7,0 7,7 6,6 6,6 6,4 6,3 6,5 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Czech First League FC Viktoria Plzeň 13 (10) 844 2 0 7,06
2026 UEFA Nations League Czechia 3 (2) 180 0 0 6,40
2026 UEFA Europa League FC Viktoria Plzeň 3 (1) 134 0 0 6,77

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (235 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 16 Kilit pas 41 Başarılı pas 32 Pas isabeti 30 İlerletici top taşıma 34 Başarılı çalım 25 Top kapma + pas arası 68 Reyting 77

10 maç · 875 dk

Lukáš Červ: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,03
16
Kilit pas / 90 dk 0,82
41
Başarılı pas / 90 dk 26,4
32
Pas isabeti %79,8
30
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,21
34
Başarılı çalım / 90 dk 0,31
25
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,09
68
Reyting 7,03
77

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?