OrcaScore
18

Orta saha

Lukáš Ambros

Takip et Karşılaştır
Maç
15
976 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,09
Asist
0
Ortalama reyting
6,98
Yaş22
Doğum tarihi5 Haz 2004
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri6,8 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 7
Dakika557
Reyting7,13
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)12 (4)
Pas · isabet318 · %84
Kilit pas14
Top kapma / Pas arası8 / 4
Kazanılan ikili mücadele27 / 59
Başarılı çalım12
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,38 / 2,23
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%8
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta9
Topla buluşma470
Top kaybı111
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi26
Uzaklaştırma2
Top kazanma41
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)68,03
En yüksek hız (km/sa)32,09
Maç / İlk 114 / 3
Dakika215
Reyting6,68
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet60 · %80
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele12 / 20
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,27
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma94
Top kaybı21
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma1
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,68
En yüksek hız (km/sa)31,46
Maç / İlk 113 / 3
Dakika204
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet95 · %86
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele15 / 28
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,03 / 0,43
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta2
Topla buluşma153
Top kaybı38
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma0
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)24,89
En yüksek hız (km/sa)30,78

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik57
Taktik40
Savunma39
Yaratıcılık58

Karakteristikler

Güçlü yönler

713

Milli takım

  • Czechia4 maç · 0 gol · ilk maç Eyl 2026

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 RSC Anderlecht – KVC Westerlo 4–1 85' 7.9
25 Eki 2026 KAA Gent – RSC Anderlecht 4–0 – –
22 Eki 2026 Jagiellonia Białystok – RSC Anderlecht 0–3 65' 7.4
18 Eki 2026 K. Beerschot V.A. – RSC Anderlecht 2–1 – –
15 Eki 2026 GNK Dinamo Zagreb – RSC Anderlecht 1–0 65' 7.0
10 Eki 2026 Cercle Brugge – RSC Anderlecht 1–2 45' 6.6
6 Eki 2026 England – Czechia 3–0 58' 6.3
3 Eki 2026 Spain – Czechia 3–1 57' 6.5
29 Eyl 2026 Czechia – England 0–2 33' 7.4
26 Eyl 2026 Czechia – Croatia 1–2 67' 6.5
19 Eyl 2026 RSC Anderlecht – SV Zulte Waregem 3–0 84' 7.2
16 Eyl 2026 RSC Anderlecht – Olympique Lyonnais 1–2 74' 6.6
6 Eyl 2026 RSC Anderlecht – KRC Genk 0–0 25' 6.5
3 Eyl 2026 RSC Anderlecht – KV Kortrijk 1–0 59' 6.9
30 Ağu 2026 Royale Union Saint-Gilloise – RSC Anderlecht 3–0 79' 6.7

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 5M €
  1. Górnik Yeni kulüp: Anderlecht
    Transfer 5M €
  2. Wolfsburg Yeni kulüp: Górnik
    Bonservissiz
  3. Freiburg II Yeni kulüp: Wolfsburg
    Kiralık dönüşü
  4. Wolfsburg U19 Yeni kulüp: Wolfsburg
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,91
Son maç puanı7,931 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,91 Kas 2025 Ağu 2026 Eki 2026 7,9

Son 10 maç

7,9 7,4 7,0 6,6 6,3 6,5 7,4 6,5 7,2 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Pro League RSC Anderlecht 8 (7) 557 1 0 7,13
2026 UEFA Nations League Czechia 4 (3) 215 0 0 6,68
2026 UEFA Europa League RSC Anderlecht 3 (3) 204 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Ekstraklasa 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (173 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 81 Başarılı pas 82 Pas isabeti 95 İlerletici top taşıma 43 Başarılı çalım 81 Top kapma + pas arası 45 Reyting 48

28 maç · 1.010 dk

Lukáš Ambros: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,60
81
Başarılı pas / 90 dk 38,2
82
Pas isabeti %88,1
95
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
43
Başarılı çalım / 90 dk 1,43
81
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,41
45
Reyting 6,87
48

Nasıl hesaplıyoruz?