OrcaScore
7

Defans

Luis Romo

Takip et Karşılaştır
Maç
18
1.502 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,30
Asist
4
Ortalama reyting
7,18
Yaş31
Doğum tarihi5 Tem 1995
Boy182 cm
Kilo84 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,7 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 11
Dakika964
Reyting7,25
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet829 · %86
Kilit pas19
Top kapma / Pas arası22 / 20
Kazanılan ikili mücadele54 / 102
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,16 / 1,89
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat6
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top72
İsabetli orta3
Topla buluşma1.065
Top kaybı170
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu25
Kazanılan yer ikilisi29
Uzaklaştırma39
Top kazanma51
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul15
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,27
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)4 (2)
Pas · isabet279 · %90
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası9 / 7
Kazanılan ikili mücadele16 / 28
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,37 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top28
İsabetli orta0
Topla buluşma336
Top kaybı34
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma14
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 114 / 4
Dakika268
Reyting6,90
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet107 · %88
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası6 / 4
Kazanılan ikili mücadele14 / 27
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,11 / 0,23
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma152
Top kaybı28
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma2
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)30,91
En yüksek hız (km/sa)33,96

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum49
Teknik51
Taktik59
Savunma59
Yaratıcılık57

Milli takım

  • Mexico69 maç · 5 gol · ilk maç Kas 2019

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 CD Guadalajara – Atlante FC 4–2 64' 7.6
4 Eki 2026 USA – Mexico 3–0 45' 6.0
30 Eyl 2026 Mexico – Peru 1–1 29' 7.2
27 Eyl 2026 CD Guadalajara – Querétaro FC 0–2 90' 6.3
20 Eyl 2026 Club América – CD Guadalajara 2–2 90' 7.1
14 Eyl 2026 CD Guadalajara – Pumas UNAM 3–0 90' 7.9
6 Eyl 2026 Atlético San Luis – CD Guadalajara 0–3 90' 7.3
30 Ağu 2026 CF Pachuca – CD Guadalajara 1–1 90' 7.2
23 Ağu 2026 CD Guadalajara – Club Tijuana 5–2 90' 6.8
17 Ağu 2026 Santos Laguna – CD Guadalajara 0–1 90' 7.7
13 Ağu 2026 Seattle Sounders FC – CD Guadalajara 1–2 90' 7.7
9 Ağu 2026 CD Guadalajara – FC Dallas 0–1 90' 7.4
6 Ağu 2026 Los Angeles FC – CD Guadalajara 6–5 90' 6.7
1 Ağu 2026 Club Puebla – CD Guadalajara 1–1 90' 7.3
26 Tem 2026 CD Guadalajara – FC Juárez 1–0 90' 8.3

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 19M €
  1. Cruz Azul Yeni kulüp: Guadalajara
    Transfer 6.3M €
  2. Monterrey Yeni kulüp: Cruz Azul
    Transfer 6.5M €
  3. Cruz Azul Yeni kulüp: Monterrey
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Querétaro Yeni kulüp: Cruz Azul
    Transfer 6.2M €
  5. Querétaro II Yeni kulüp: Querétaro
    Transfer
  6. Cimarrones Yeni kulüp: Querétaro II
    Kiralık dönüşü
  7. Querétaro II Yeni kulüp: Cimarrones
    Kiralık
  8. Querétaro Yeni kulüp: Querétaro II
    Transfer
  9. Cruz Azul Jgd. Yeni kulüp: Bilinmeyen kulüp
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan7,03
Son maç puanı7,61 Kas 2026
Kaçırılan maç3
5 6 7 8 9 7,03 Oca 2026 Tem 2026 Kas 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 6,0 7,2 6,3 7,1 7,9 7,3 7,2 6,8 7,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga MX, Apertura CD Guadalajara 11 (11) 964 0 2 7,26
2026 Leagues Cup CD Guadalajara 3 (3) 270 0 1 7,27
2026 FIFA World Cup Mexico 4 (4) 268 1 1 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga MX, Apertura 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (140 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 48 Başarılı pas 63 Pas isabeti 45 İlerletici top taşıma 44 Başarılı çalım 38 Top kapma + pas arası 53 Reyting 70

20 maç · 1.414 dk

Luis Romo: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,34
48
Başarılı pas / 90 dk 37,7
63
Pas isabeti %82,3
45
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
44
Başarılı çalım / 90 dk 0,64
38
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,61
53
Reyting 7,03
70

Nasıl hesaplıyoruz?