OrcaScore
5

Orta saha

Luis Otávio

Takip et Karşılaştır
Maç
31
1.624 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,06
Asist
0
Ortalama reyting
6,76
Yaş19
Doğum tarihi12 Nis 2007
Boy181 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri3,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1126 / 15
Dakika1.310
Reyting6,77
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)7 (3)
Pas · isabet729 · %86
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası47 / 20
Kazanılan ikili mücadele85 / 140
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart6 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,76 / 0,49
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top35
İsabetli orta0
Topla buluşma937
Top kaybı139
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi76
Uzaklaştırma26
Top kazanma61
Maruz kaldığı faul21
Yaptığı faul17
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)149,58
En yüksek hız (km/sa)35,49
Maç / İlk 112 / 2
Dakika168
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet68 · %85
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası6 / 5
Kazanılan ikili mücadele6 / 6
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma84
Top kaybı11
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma1
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 1
Dakika146
Reyting6,73
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet56 · %71
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele7 / 17
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma80
Top kaybı23
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma4
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum43
Teknik48
Taktik41
Savunma49
Yaratıcılık42

Karakteristikler

Güçlü yönler

1315

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Charlotte FC – Orlando City SC 4–0 45' 6.6
29 Eki 2026 Chicago Fire – Orlando City SC 2–2 90' 7.1
18 Eki 2026 Orlando City SC – DC United 4–1 70' 6.3
15 Eki 2026 Toronto FC – Orlando City SC 3–3 90' 6.5
11 Eki 2026 Orlando City SC – Columbus Crew 3–2 28' 6.6
27 Eyl 2026 Philadelphia Union – Orlando City SC 4–2 36' 7.2
20 Eyl 2026 New England Revolution – Orlando City SC 4–2 45' 6.5
17 Eyl 2026 Columbus Crew – Orlando City SC 2–1 – –
13 Eyl 2026 Orlando City SC – Toronto FC 3–0 90' 7.3
10 Eyl 2026 Atlanta United – Orlando City SC 2–3 – –
6 Eyl 2026 Orlando City SC – San Diego FC 1–0 15' 6.4
30 Ağu 2026 Minnesota United – Orlando City SC 3–3 31' 6.8
23 Ağu 2026 Orlando City SC – Real Salt Lake 2–1 45' 6.6
20 Ağu 2026 Orlando City SC – Chicago Fire 1–2 90' 7.3
16 Ağu 2026 Orlando City SC – FC Cincinnati 1–1 90' 7.3

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 2 kayıt · toplam bonservis 3M €
  1. Internacional Yeni kulüp: Orlando
    Transfer 3M €
  2. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,75
Son maç puanı6,631 Eki 2026
Kaçırılan maç32 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,75 Kas 2025 Tem 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 7,1 6,3 6,5 6,6 7,2 6,5 7,3 6,4 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Orlando City SC 26 (15) 1.310 1 0 6,77
2026 Leagues Cup Orlando City SC 2 (2) 168 0 0 6,75
2026 US Open Cup Orlando City SC 3 (1) 146 0 0 6,73

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (150 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 23 Kilit pas 4 Başarılı pas 86 Pas isabeti 89 İlerletici top taşıma 8 Başarılı çalım 82 Top kapma + pas arası 81 Reyting 49

7 maç · 352 dk

Luis Otávio: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,06
23
Kilit pas / 90 dk 0,26
4
Başarılı pas / 90 dk 55,5
86
Pas isabeti %91,2
89
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,26
8
Başarılı çalım / 90 dk 1,28
82
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,58
81
Reyting 6,87
49

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?