OrcaScore
44

Orta saha

Luis Mandaca

  • Juventude
  • Brazil
  • 25 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
33
2.223 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,36
Asist
4
Ortalama reyting
7,00
Yaş25
Doğum tarihi1 Eki 2001
Boy178 cm
Kilo79 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,1 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1118 / 13
Dakika1.043
Reyting6,92
Gol / Asist2 / 2
Şut (isabetli)22 (5)
Pas · isabet389 · %79
Kilit pas18
Top kapma / Pas arası28 / 13
Kazanılan ikili mücadele88 / 168
Başarılı çalım12
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist2,80 / 0,78
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%9
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top25
İsabetli orta3
Topla buluşma641
Top kaybı157
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu23
Kazanılan yer ikilisi65
Uzaklaştırma18
Top kazanma48
Maruz kaldığı faul25
Yaptığı faul32
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)101,45
En yüksek hız (km/sa)34,52
Maç / İlk 116 / 4
Dakika377
Reyting–
Gol / Asist2 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Kafa golü0
Maç / İlk 119 / 9
Dakika803
Reyting7,16
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)18 (5)
Pas · isabet273 · %76
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası8 / 5
Kazanılan ikili mücadele43 / 100
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%6
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top17
İsabetli orta2
Topla buluşma418
Top kaybı115
Top kaptırma12
Kazanılan hava topu14
Kazanılan yer ikilisi29
Uzaklaştırma8
Top kazanma40
Maruz kaldığı faul12
Yaptığı faul18
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum55
Teknik53
Taktik44
Savunma42
Yaratıcılık54

Karakteristikler

Güçlü yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Vila Nova FC – Juventude 2–2 – –
7 Eki 2026 Ponte Preta – Juventude 0–2 25' 6.4
3 Eki 2026 Juventude – Operário-PR 3–0 60' 7.1
29 Eyl 2026 América Mineiro – Juventude 0–1 57' 6.7
19 Eyl 2026 Sport Recife – Juventude 2–1 70' 7.0
14 Eyl 2026 Juventude – Athletic Club 0–2 73' 7.1
9 Eyl 2026 Criciúma – Juventude 0–2 60' 6.6
6 Eyl 2026 Juventude – Atlético Goianiense 2–2 59' 7.4
2 Eyl 2026 Londrina – Juventude 0–0 16' 6.5
2 Ağu 2026 Atlético-MG – Juventude 0–0 30' 6.4
11 Tem 2026 Juventude – Vila Nova FC 1–0 70' 6.6
6 Tem 2026 Náutico – Juventude 0–0 26' 6.6
28 Haz 2026 Juventude – Ceará 2–0 26' 6.5
21 Haz 2026 São Bernardo – Juventude 0–1 28' 7.4
14 Haz 2026 Juventude – Ponte Preta 3–0 23' 6.9

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 10 kayıt
  1. Corinthians Yeni kulüp: Juventude
    Bonservissiz
  2. Juventude Yeni kulüp: Corinthians
    Kiralık dönüşü
  3. Corinthians Yeni kulüp: Juventude
    Kiralık
  4. Londrina Yeni kulüp: Corinthians
    Kiralık dönüşü
  5. Corinthians Yeni kulüp: Londrina
    Kiralık
  6. Transfer
  7. Corinthians U20 Yeni kulüp: CSP
    Kiralık dönüşü
  8. SP Crystal Yeni kulüp: CSP
    Kiralık dönüşü
  9. CSP Yeni kulüp: SP Crystal
    Kiralık
  10. CSP U20 Yeni kulüp: CSP
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan6,99
Son maç puanı6,47 Eki 2026
Kaçırılan maç81 sakatlık kaydı
6 7 8 9 6,99 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 7,1 6,7 7,0 7,1 6,6 7,4 6,5 6,4 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B Juventude 18 (13) 1.043 2 2 6,92
2026 Gaúcho Juventude 9 (9) 803 1 2 7,16
2026 Copa do Brasil Juventude 6 (4) 377 2 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (113 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 31 Kilit pas 70 Başarılı pas 33 Pas isabeti 20 İlerletici top taşıma 72 Başarılı çalım 83 Top kapma + pas arası 82 Reyting 59

7 maç · 395 dk

Luis Mandaca: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,06
31
Kilit pas / 90 dk 1,82
70
Başarılı pas / 90 dk 25,3
33
Pas isabeti %77,1
20
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,05
72
Başarılı çalım / 90 dk 1,37
83
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,65
82
Reyting 6,91
59

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?