OrcaScore
16

Forvet

Luis Cano

Takip et Karşılaştır
Maç
22
1.345 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,20
Asist
1
Ortalama reyting
6,66
Yaş27
Doğum tarihi5 Eyl 1999
Boy167 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri730 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1120 / 13
Dakika1.214
Reyting6,70
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)16 (6)
Pas · isabet409 · %88
Kilit pas17
Top kapma / Pas arası16 / 6
Kazanılan ikili mücadele52 / 104
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,48 / 0,08
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%12
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta11
Topla buluşma628
Top kaybı138
Top kaptırma17
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi40
Uzaklaştırma5
Top kazanma47
Maruz kaldığı faul20
Yaptığı faul10
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)118,75
En yüksek hız (km/sa)35,68
Maç / İlk 112 / 2
Dakika131
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet27 · %74
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 10
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 0,13
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta3
Topla buluşma56
Top kaybı21
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)13,44
En yüksek hız (km/sa)29,63

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum63
Teknik54
Taktik49
Savunma42
Yaratıcılık56

Karakteristikler

Güçlü yönler

67

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Macará – Barcelona SC Guayaquil 3–0 33' 6.6
26 Eki 2026 Aucas – Barcelona SC Guayaquil 0–4 31' 8.2
19 Eki 2026 Barcelona SC Guayaquil – Universidad Católica del Ecuador 1–1 17' 6.6
12 Eki 2026 LDU – Barcelona SC Guayaquil 2–1 – –
14 Eyl 2026 Barcelona SC Guayaquil – Delfín 1–1 55' 6.8
7 Eyl 2026 Aucas – Barcelona SC Guayaquil 1–1 64' 6.7
3 Eyl 2026 Barcelona SC Guayaquil – Independiente del Valle 2–1 79' 6.5
30 Ağu 2026 Manta FC – Barcelona SC Guayaquil 2–0 45' 6.5
16 Ağu 2026 Mushuc Runa SC – Barcelona SC Guayaquil 0–0 90' 6.4
13 Tem 2026 Emelec – Barcelona SC Guayaquil 0–0 45' 6.6
5 Tem 2026 Barcelona SC Guayaquil – Deportivo Cuenca 2–0 86' 6.8
2 Haz 2026 Técnico Universitario – Barcelona SC Guayaquil 1–0 90' 6.4
29 May 2026 Cruzeiro – Barcelona SC Guayaquil 4–0 – –
25 May 2026 Delfín – Barcelona SC Guayaquil 1–2 – –
17 May 2026 Barcelona SC Guayaquil – Aucas 3–0 45' 6.8

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 12 kayıt
  1. Aucas Yeni kulüp: Barcelona SC
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Guayaquil City Yeni kulüp: Aucas
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Fiorentina FC Yeni kulüp: Guayaquil City
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Independiente Juniors Yeni kulüp: Fiorentina FC
    Kiralık dönüşü
  5. Fiorentina FC Yeni kulüp: Independiente Juniors
    Kiralık
  6. Ind. del Valle U19 Yeni kulüp: Fiorentina FC
    Kiralık dönüşü
  7. Santa Rita Yeni kulüp: Fiorentina FC
    Kiralık dönüşü
  8. Fiorentina FC Yeni kulüp: Santa Rita
    Kiralık
  9. Santa Rita Yeni kulüp: Fiorentina FC
    Kiralık dönüşü
  10. Fiorentina FC Yeni kulüp: Santa Rita
    Kiralık
  11. Ciudadelas Yeni kulüp: Fiorentina FC
    Transfer Belirtilmemiş
  12. Ciud. Norte U20 Yeni kulüp: Ciudadelas
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan6,75
Son maç puanı6,61 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,75 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 8,2 6,6 6,8 6,7 6,5 6,5 6,4 6,6 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 LigaPro Serie A Barcelona SC Guayaquil 20 (13) 1.214 2 1 6,70
2026 CONMEBOL Libertadores Barcelona SC Guayaquil 2 (2) 131 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

LigaPro Serie A 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (150 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 81 Başarılı pas 35 Pas isabeti 59 İlerletici top taşıma 44 Başarılı çalım 44 Top kapma + pas arası 20 Reyting 92

25 maç · 2.067 dk

Luis Cano: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,96
81
Başarılı pas / 90 dk 22,3
35
Pas isabeti %81,2
59
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
44
Başarılı çalım / 90 dk 0,52
44
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,31
20
Reyting 7,16
92

Nasıl hesaplıyoruz?