OrcaScore
27

Defans

Luís Balbo

  • SK Sturm Graz
  • Venezuela
  • 20 yaş
  • 177 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
14
849 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,21
Asist
2
Ortalama reyting
6,68
Yaş20
Doğum tarihi28 Mar 2006
Boy177 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri2,1 Mn €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 4
Dakika415
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet144 · %62
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele13 / 27
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,66 / 0,38
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta5
Topla buluşma264
Top kaybı100
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma10
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)35,37
En yüksek hız (km/sa)35,40
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,25
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet58 · %64
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele9 / 27
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta3
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma6
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 113 / 3
Dakika254
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet50 · %66
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası7 / 0
Kazanılan ikili mücadele11 / 22
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,01 / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma105
Top kaybı24
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma10
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,61
En yüksek hız (km/sa)35,41

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum40
Teknik45
Taktik35
Savunma53
Yaratıcılık45

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Milli takım

  • Venezuela6 maç · 0 gol · ilk maç Kas 2025

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Wolfsberger AC – SK Sturm Graz 1–1 45' 7.3
29 Eki 2026 SC Austria Lustenau – SK Sturm Graz 3–2 90' 6.4
25 Eki 2026 SK Sturm Graz – SV Ried 2–2 67' 6.5
22 Eki 2026 SK Sturm Graz – Marseille 1–0 90' 6.7
18 Eki 2026 SK Sturm Graz – Grazer AK 1902 6–1 59' 7.0
15 Eki 2026 Bournemouth – SK Sturm Graz 3–0 83' 6.4
10 Eki 2026 FK Austria Wien – SK Sturm Graz 0–2 90' 6.4
2 Eki 2026 South Korea – Venezuela 0–0 90' 7.0
28 Eyl 2026 Japan – Venezuela 2–1 90' 7.4
20 Eyl 2026 Red Bull Salzburg – SK Sturm Graz 3–0 – –
16 Eyl 2026 SK Sturm Graz – Stade Rennais 0–0 81' 7.6
13 Eyl 2026 SK Sturm Graz – LASK 2–1 – –
5 Eyl 2026 ASK Voitsberg – SK Sturm Graz 1–4 90' 6.1
30 Ağu 2026 SK Rapid Wien – SK Sturm Graz 3–1 45' 6.7
22 Ağu 2026 SK Sturm Graz – SC Austria Lustenau 1–1 23' 6.6

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 1.5M €
  1. Fiorentina Yeni kulüp: Sturm
    Transfer 1.5M €
  2. Fiorentina U20 Yeni kulüp: Fiorentina
    Transfer
  3. Famalicão S15 Yeni kulüp: Famalicão S17
    Transfer
  4. FC Porto U15 Yeni kulüp: Famalicão S15
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)32
Ortalama puan6,70
Son maç puanı7,31 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,70 Ara 2025 Haz 2026 Kas 2026 7,3

Son 10 maç

7,3 6,4 6,5 6,7 7,0 6,4 6,4 7,0 7,4 7,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Austrian Bundesliga SK Sturm Graz 9 (4) 415 0 1 6,70
2026 UEFA Europa League SK Sturm Graz 3 (3) 254 0 0 6,90
2026 ÖFB Cup SK Sturm Graz 2 (2) 180 0 1 6,25

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Campionato Primavera 1 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (153 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 52 Pas arası 0 Uzaklaştırma 45 Kazanılan hava topu 1 İkili mücadele başarısı 16 Pas isabeti 20 İlerletici top taşıma 50 Reyting 15

24 maç · 990 dk

Luís Balbo: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,27
52
Pas arası / 90 dk 0,64
0
Uzaklaştırma / 90 dk 2,36
45
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,36
1
İkili mücadele başarısı %35,8
16
Pas isabeti %76,7
20
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,55
15

Nasıl hesaplıyoruz?