OrcaScore
9

Forvet

Lucca

  • Guarani
  • Brazil
  • 36 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
23
1.038 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,35
Asist
1
Ortalama reyting
6,70
Yaş36
Doğum tarihi14 Şub 1990
Boy178 cm
Kilo73 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri105 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1116 / 8
Dakika631
Reyting6,81
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)15 (2)
Pas · isabet119 · %76
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele48 / 104
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%7
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu12
Uzaklaştırma5
Top kazanma17
Maruz kaldığı faul21
Yaptığı faul4
Ofsayt2
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting–
Gol / Asist1 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 116 / 4
Dakika317
Reyting6,42
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)7 (3)
Pas · isabet53 · %77
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası6 / 0
Kazanılan ikili mücadele24 / 48
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma108
Top kaybı29
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi21
Uzaklaştırma1
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul14
Yaptığı faul9
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum63
Teknik50
Taktik47
Savunma35
Yaratıcılık42

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
29 Ağu 2026 Guarani – Brusque 2–2 4' 6.5
22 Ağu 2026 Botafogo-PB – Guarani 3–1 25' 6.9
18 Ağu 2026 Guarani – Ypiranga FC 2–2 74' 7.5
11 Ağu 2026 Anápolis – Guarani 2–1 75' 6.3
28 Tem 2026 Guarani – Inter de Limeira 3–1 86' 7.5
12 Tem 2026 Paysandu SC – Guarani 3–2 6' 6.5
5 Tem 2026 Guarani – Floresta 0–0 9' 6.6
28 Haz 2026 Figueirense – Guarani 1–1 45' 6.5
23 Haz 2026 Confiança – Guarani 2–0 8' 6.6
13 Haz 2026 Guarani – Caxias 2–1 7' 7.0
31 May 2026 Guarani – Amazonas FC 5–0 13' 6.5
23 May 2026 Barra FC – Guarani 0–2 – –
18 May 2026 Guarani – Ituano 1–3 21' 6.9
12 May 2026 Maringá FC – Guarani 0–5 – –
28 Nis 2026 Ferroviária – Guarani 2–2 29' 7.2

Kariyer ve transferler

14 kulüp · 27 kayıt · toplam bonservis 1.1M €
  1. Novorizontino Yeni kulüp: Guarani
    Transfer
  2. Bonservissiz
  3. Bonservissiz
  4. Fluminense Yeni kulüp: Ponte Preta
    Bonservissiz
  5. Al Khor Yeni kulüp: Fluminense
    Bonservissiz
  6. Corinthians Yeni kulüp: Al Khor
    Bonservissiz
  7. Al Khor Yeni kulüp: Corinthians
    Kiralık dönüşü
  8. Corinthians Yeni kulüp: Al Khor
    Kiralık
  9. Bahia Yeni kulüp: Corinthians
    Kiralık dönüşü
  10. Corinthians Yeni kulüp: Bahia
    Kiralık
  11. Al-Rayyan Yeni kulüp: Corinthians
    Kiralık dönüşü
  12. Corinthians Yeni kulüp: Al-Rayyan
    Kiralık
  13. Internacional Yeni kulüp: Corinthians
    Kiralık dönüşü
  14. Corinthians Yeni kulüp: Internacional
    Kiralık
  15. Corinthians Yeni kulüp: Internacional
    Kiralık
  16. Ponte Preta Yeni kulüp: Corinthians
    Kiralık dönüşü
  17. Corinthians Yeni kulüp: Ponte Preta
    Kiralık
  18. Criciúma Yeni kulüp: Corinthians
    Transfer 1.1M €
  19. Corinthians Yeni kulüp: Criciúma
    Kiralık dönüşü
  20. Criciúma Yeni kulüp: Corinthians
    Kiralık
  21. Cruzeiro Yeni kulüp: Criciúma
    Bonservissiz
  22. Criciúma Yeni kulüp: Cruzeiro
    Kiralık dönüşü
  23. Cruzeiro Yeni kulüp: Criciúma
    Kiralık
  24. Criciúma Yeni kulüp: Cruzeiro
    Transfer Belirtilmemiş
  25. Chapecoense Yeni kulüp: Criciúma
    Kiralık dönüşü
  26. Criciúma Yeni kulüp: Chapecoense
    Kiralık
  27. Palmas Yeni kulüp: Criciúma
    Bonservissiz

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série C Guarani 16 (8) 631 1 1 6,81
2026 Paulista Série A1 Guarani 6 (4) 317 1 0 6,42
2026 Copa do Brasil Guarani 1 (1) 90 1 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2024 · forvetler arasında yüzdelik (104 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 90 xG 50 Şut 76 xA 50 Kilit pas 38 Başarılı çalım 56 Kazanılan hava topu 57 Reyting 40

24 maç · 949 dk

Lucca: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,47
90
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 2,66
76
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,85
38
Başarılı çalım / 90 dk 0,57
56
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,33
57
Reyting 6,76
40

Nasıl hesaplıyoruz?