OrcaScore
1

Kaleci

Lucas Paes

  • Torreense
  • Brazil
  • 28 yaş
  • 193 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
4
298 dk
Kurtarış
8
Yenilen gol
7
Ortalama reyting
6,62
Yaş28
Doğum tarihi7 Ara 1997
Boy193 cm
Kilo82 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,4 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 1
Dakika118
Reyting6,90
Kurtarış / Yenilen gol3 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet62 · %65
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top17
İsabetli orta0
Topla buluşma81
Top kaybı24
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma2
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,35
Kurtarış / Yenilen gol5 / 6
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet81 · %65
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta0
Topla buluşma94
Top kaybı28
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış5

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik55
Savunma0
Yaratıcılık0

Karakteristikler

Güçlü yönler

2224

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 Torreense – FC Ararat-Armenia – – –
31 Eki 2026 Portimonense SAD – Torreense 0–0 90' 7.3
22 Eki 2026 Ferencváros TC – Torreense 4–1 90' 5.5
15 Eki 2026 Torreense – Sunderland 1–2 90' 7.2
10 Eki 2026 Tondela – Torreense 1–0 28' 6.5
28 May 2026 Casa Pia – Torreense 2–0 90' 6.7
24 May 2026 Sporting CP – Torreense 1–2 120' 7.0
20 May 2026 Torreense – Casa Pia 0–0 90' 7.4
16 May 2026 Torreense – Vizela 4–0 90' 6.9
9 May 2026 Lusitânia Lourosa – Torreense 1–2 90' 6.8
4 May 2026 Torreense – Penafiel 3–2 90' 7.1
28 Nis 2026 Feirense – Torreense 0–0 90' 6.8
23 Nis 2026 Torreense – AD Fafe 2–0 90' 6.8
18 Nis 2026 Torreense – CS Marítimo 1–0 90' 7.1
11 Nis 2026 Chaves – Torreense 2–0 90' 6.2

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 6 kayıt
  1. Casa Pia Yeni kulüp: Torreense
    Bonservissiz
  2. Vitória Yeni kulüp: Casa Pia
    Bonservissiz
  3. São Paulo Yeni kulüp: Vitória
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Louletano Yeni kulüp: São Paulo
    Kiralık dönüşü
  5. São Paulo Yeni kulüp: Louletano
    Kiralık
  6. São Paulo U20 Yeni kulüp: São Paulo
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)32
Ortalama puan7,14
Son maç puanı5,522 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,14 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 5,5

Son 10 maç

5,5 7,2 6,5 6,7 7,0 7,4 6,9 6,8 7,1 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 UEFA Europa League Torreense 2 (2) 180 0 0 6,35
2026 Liga Portugal 2 Torreense 2 (1) 118 0 0 6,90
2025 Liga Portugal 2 Torreense 31 (31) 2.790 0 1 7,21

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Portugal 2 2025 · kaleciler arasında yüzdelik (35 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 56 Kurtarış yüzdesi 84 Önlenen gol 50 Gol yememe oranı 76 Pas isabeti 53 Başarılı uzun top 73 Reyting 93

28 maç · 2.520 dk

Lucas Paes: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 2,86
56
Kurtarış yüzdesi %75,5
84
Önlenen gol / 90 dk 0,00
50
Gol yememe oranı %39,3
76
Pas isabeti %65,7
53
Başarılı uzun top / 90 dk 5,79
73
Reyting 7,21
93

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?