OrcaScore
7

Forvet

Lucas Moura

  • São Paulo
  • Brazil
  • 34 yaş
  • 172 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
23
1.182 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,38
Asist
1
Ortalama reyting
6,77
Yaş34
Doğum tarihi13 Ağu 1992
Boy172 cm
Kilo66 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,1 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık · Şüpheli Bitti: 11 Eki 2026
  • Sakatlık Achilles Tendon Injury · Eksik Bitti: 7 Eki 2026
  • Sakatlık Achilles Tendon Injury · Oynamıyor 3 May 2026 itibarıyla · Bitti: 10 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 5
Dakika551
Reyting6,80
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)11 (7)
Pas · isabet205 · %77
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası7 / 1
Kazanılan ikili mücadele32 / 76
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist1,92 / 1,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%18
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top3
İsabetli orta3
Topla buluşma310
Top kaybı90
Top kaptırma13
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi23
Uzaklaştırma7
Top kazanma17
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)49,55
En yüksek hız (km/sa)33,47
Maç / İlk 119 / 7
Dakika604
Reyting6,81
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)8 (5)
Pas · isabet159 · %75
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası7 / 1
Kazanılan ikili mücadele33 / 79
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Topla buluşma276
Top kaybı87
Top kaptırma13
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi26
Uzaklaştırma7
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 0
Dakika27
Reyting6,45
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet12 · %67
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma20
Top kaybı9
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum61
Teknik57
Taktik39
Savunma35
Yaratıcılık51

Milli takım

  • Brazil37 maç · 4 gol · ilk maç Mar 2011

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
29 Eki 2026 Bahia – São Paulo 3–2 90' 7.3
24 Eki 2026 Mirassol – São Paulo 1–1 63' 7.0
18 Eki 2026 São Paulo – Vasco da Gama 1–0 45' 6.9
11 Eki 2026 São Paulo – Vitória 2–1 31' 6.5
3 May 2026 São Paulo – Bahia 2–2 22' 6.5
19 Mar 2026 Atlético Mineiro – São Paulo 1–0 12' 6.6
16 Mar 2026 Red Bull Bragantino – São Paulo 1–2 68' 6.4
13 Mar 2026 São Paulo – Chapecoense 2–0 82' 6.6
2 Mar 2026 Palmeiras – São Paulo 2–1 86' 6.3
26 Şub 2026 Coritiba – São Paulo 0–1 25' 6.5
22 Şub 2026 Red Bull Bragantino – São Paulo 1–2 75' 6.9
16 Şub 2026 Ponte Preta – São Paulo 1–2 83' 6.4
12 Şub 2026 São Paulo – Grêmio 2–0 71' 7.5
8 Şub 2026 São Paulo – EC Primavera 2–1 89' 9.0
5 Şub 2026 Santos – São Paulo 1–1 29' 7.3

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 68.4M €
  1. Tottenham Yeni kulüp: São Paulo
    Bonservissiz
  2. PSG Yeni kulüp: Tottenham
    Transfer 28.4M €
  3. São Paulo Yeni kulüp: PSG
    Transfer 40M €
  4. São Paulo U20 Yeni kulüp: São Paulo
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)24
Ortalama puan6,80
Son maç puanı7,329 Eki 2026
Kaçırılan maç283 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,80 Kas 2025 Şub 2026 Eki 2026 7,3

Son 10 maç

7,3 7,0 6,9 6,5 6,5 6,6 6,4 6,6 6,3 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Paulista Série A1 São Paulo 9 (7) 604 2 0 6,81
2026 Campeonato Brasileiro Série A São Paulo 12 (5) 551 2 1 6,80
2026 World Cup Qual. CONMEBOL Brazil 2 (0) 27 0 0 6,45

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Campeonato Brasileiro Série A 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (222 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 65 Kilit pas 73 Başarılı pas 52 Pas isabeti 33 İlerletici top taşıma 48 Başarılı çalım 81 Top kapma + pas arası 24 Reyting 96

28 maç · 2.255 dk

Lucas Moura: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,13
65
Kilit pas / 90 dk 1,60
73
Başarılı pas / 90 dk 32,8
52
Pas isabeti %81,4
33
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
48
Başarılı çalım / 90 dk 1,92
81
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,92
24
Reyting 7,34
96

Nasıl hesaplıyoruz?