OrcaScore
5

Defans

Lucas Mauragis

Takip et Karşılaştır
Maç
5
480 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,14
Yaş25
Doğum tarihi4 Eyl 2001
Boy181 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri455 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting6,85
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet149 · %77
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası4 / 3
Kazanılan ikili mücadele17 / 26
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,29 / 0,80
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta5
Topla buluşma271
Top kaybı67
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma17
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)42,12
En yüksek hız (km/sa)32,04
Maç / İlk 111 / 1
Dakika120
Reyting8,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet43 · %77
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele12 / 19
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Topla buluşma93
Top kaybı23
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma6
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum41
Teknik42
Taktik43
Savunma60
Yaratıcılık44

Karakteristikler

Güçlü yönler

159

Zayıf yönler

1314

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
6 Kas 2026 Sydney FC – Central Coast Mariners 4–1 90' 7.0
1 Kas 2026 Melbourne Victory – Central Coast Mariners 1–1 90' 6.8
25 Eki 2026 Wellington Phoenix – Central Coast Mariners 2–0 90' 6.5
17 Eki 2026 Central Coast Mariners – Newcastle Jets 2–2 90' 7.1
22 Tem 2026 Sydney United 58 – Central Coast Mariners 12–11 120' 8.3
25 Nis 2026 Newcastle Jets – Central Coast Mariners 4–0 90' 6.8
19 Nis 2026 Auckland FC – Central Coast Mariners 0–1 90' 7.8
10 Nis 2026 Central Coast Mariners – Brisbane Roar 2–2 70' 6.6
7 Nis 2026 Melbourne City – Central Coast Mariners 2–1 90' 6.3
4 Nis 2026 Central Coast Mariners – Perth Glory 2–2 90' 6.8
21 Mar 2026 Melbourne Victory – Central Coast Mariners 4–1 90' 6.0
14 Mar 2026 Central Coast Mariners – Adelaide United 1–1 90' 7.0
4 Mar 2026 Macarthur FC – Central Coast Mariners 1–3 90' 6.9
28 Şub 2026 Central Coast Mariners – Newcastle Jets 0–0 90' 6.9
22 Şub 2026 Central Coast Mariners – Western Sydney Wanderers 3–2 90' 6.6

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 5 kayıt
  1. Bonservissiz
  2. Wellington Yeni kulüp: Newcastle Jets
    Kiralık dönüşü
  3. Newcastle Jets Yeni kulüp: Wellington
    Kiralık
  4. Newcastle U21 Yeni kulüp: Newcastle Jets
    Transfer
  5. Belconnen Yeni kulüp: Canberra FC
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 6 Kas 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan6,84
Son maç puanı7,06 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,84 Ara 2025 Mar 2026 Kas 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,8 6,5 7,1 8,3 6,8 7,8 6,6 6,3 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 A-League Men Central Coast Mariners 4 (4) 360 0 0 6,85
2026 Australia Cup Central Coast Mariners 1 (1) 120 0 0 8,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

A-League Men 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (93 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 49 Pas arası 59 Uzaklaştırma 12 Kazanılan hava topu 26 İkili mücadele başarısı 24 Pas isabeti 9 İlerletici top taşıma 50 Reyting 30

18 maç · 1.518 dk

Lucas Mauragis: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,78
49
Pas arası / 90 dk 1,07
59
Uzaklaştırma / 90 dk 2,79
12
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,19
26
İkili mücadele başarısı %50,9
24
Pas isabeti %76,9
9
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,77
30

Nasıl hesaplıyoruz?