OrcaScore
9

Forvet

Lucas Höler

  • SC Freiburg
  • Germany
  • 32 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
10
382 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,24
Asist
0
Ortalama reyting
6,55
Yaş32
Doğum tarihi10 Tem 1994
Boy184 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,9 Mn €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 2
Dakika191
Reyting6,46
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (0)
Pas · isabet61 · %69
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele15 / 28
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,94 / 0,07
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma92
Top kaybı31
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma1
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)23,85
En yüksek hız (km/sa)32,04
Maç / İlk 111 / 1
Dakika87
Reyting6,90
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (2)
Pas · isabet20 · %65
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma26
Top kaybı10
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)9,68
En yüksek hız (km/sa)35,06
Maç / İlk 112 / 1
Dakika104
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet27 · %78
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele7 / 12
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,40 / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma43
Top kaybı12
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma0
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)6,29
En yüksek hız (km/sa)28,03

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum63
Teknik48
Taktik54
Savunma32
Yaratıcılık53

Karakteristikler

Güçlü yönler

25

Zayıf yönler

6

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 FC Augsburg – SC Freiburg 1–2 45' 6.4
28 Eki 2026 SC Freiburg – VfL Wolfsburg 3–2 – –
25 Eki 2026 SC Freiburg – FC Bayern München 1–3 57' 6.3
22 Eki 2026 Monaco – SC Freiburg 3–0 45' 6.7
18 Eki 2026 Bayer 04 Leverkusen – SC Freiburg 2–1 25' 6.3
15 Eki 2026 SC Freiburg – FK Jablonec 3–2 59' 6.7
11 Eki 2026 SC Freiburg – FC Schalke 04 2–1 25' 6.7
3 Eki 2026 SC Freiburg – FC Luzern 4–2 – –
19 Eyl 2026 Eintracht Frankfurt – SC Freiburg 2–2 10' 6.3
12 Eyl 2026 SC Freiburg – Borussia M'gladbach 5–0 12' 6.6
30 Ağu 2026 SC Freiburg – SV Werder Bremen 4–1 17' 6.6
27 Ağu 2026 SC Freiburg – Motherwell 4–1 26' 6.2
23 Ağu 2026 Fortuna Düsseldorf – SC Freiburg 1–5 87' 6.9
15 Ağu 2026 SC Freiburg – Crystal Palace 3–0 57' 7.7
8 Ağu 2026 SC Freiburg – RC Strasbourg 2–0 – –

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 2M €
  1. Sandhausen Yeni kulüp: Freiburg
    Transfer 2M €
  2. Mainz II U23 Yeni kulüp: Sandhausen
    Bonservissiz
  3. Blument. SV U19 Yeni kulüp: Oldenburg
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)48
Ortalama puan6,68
Son maç puanı6,331 Eki 2026
Kaçırılan maç1
5 6 7 8 9 6,68 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 6,3 6,7 6,3 6,7 6,7 6,3 6,6 6,6 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Bundesliga SC Freiburg 7 (2) 191 0 0 6,46
2026 UEFA Conference League SC Freiburg 2 (1) 104 0 0 6,70
2026 DFB Pokal SC Freiburg 1 (1) 87 1 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Bundesliga 2024 · forvetler arasında yüzdelik (89 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 42 xG 69 Şut 14 xA 21 Kilit pas 40 Başarılı çalım 55 Kazanılan hava topu 82 Reyting 60

31 maç · 1.881 dk

Lucas Höler: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,29
42
xG / 90 dk 0,37
69
Şut / 90 dk 1,67
14
xA / 90 dk 0,08
21
Kilit pas / 90 dk 1,05
40
Başarılı çalım / 90 dk 0,86
55
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,92
82
Reyting 6,90
60

Nasıl hesaplıyoruz?