OrcaScore
13

Kaleci

Luca Zidane

  • Leganés
  • Algeria
  • 28 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
12
1.054 dk
Kurtarış
41
Yenilen gol
20
Ortalama reyting
6,89
Yaş28
Doğum tarihi13 May 1998
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri910 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 8
Dakika784
Reyting7,02
Kurtarış / Yenilen gol33 / 14
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet334 · %69
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele7 / 7
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top61
İsabetli orta0
Topla buluşma420
Top kaybı110
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma14
Top kazanma81
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata2
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış21
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,50
Kurtarış / Yenilen gol8 / 6
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet88 · %86
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma113
Top kaybı12
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma1
Top kazanma20
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış4

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik54
Savunma0
Yaratıcılık0

Milli takım

  • Algeria10 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2025

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Real Valladolid – Leganés 4–3 – –
24 Eki 2026 Leganés – Mallorca 1–1 – –
16 Eki 2026 Leganés – Córdoba 0–1 90' 7.6
11 Eki 2026 Almería – Leganés 3–0 90' 6.3
3 Eki 2026 Cádiz – Leganés 4–0 90' 6.3
28 Eyl 2026 Leganés – CD Castellón 0–2 90' 6.4
20 Eyl 2026 Leganés – Granada 3–2 90' 7.9
13 Eyl 2026 CD Tenerife – Leganés 2–0 90' 6.3
4 Eyl 2026 UD Las Palmas – Leganés 0–0 90' 7.6
29 Ağu 2026 Leganés – CD Eldense 1–0 90' 7.5
22 Ağu 2026 Real Oviedo – Leganés 0–1 64' 7.3
16 Ağu 2026 Girona FC – Leganés 1–1 – –
8 Ağu 2026 Leganés – CD Tenerife 3–4 – –
29 Tem 2026 Granada – Almería 2–0 – –
25 Tem 2026 Granada – Real Betis 1–0 – –

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 500k €
  1. Granada Yeni kulüp: Leganés
    Bonservissiz
  2. Eibar Yeni kulüp: Granada
    Transfer 500k €
  3. Rayo Vallecano Yeni kulüp: Eibar
    Bonservissiz
  4. Bonservissiz
  5. Racing Club Yeni kulüp: Real Madrid
    Kiralık dönüşü
  6. Real Madrid Yeni kulüp: Racing Club
    Kiralık
  7. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan7,01
Son maç puanı7,616 Eki 2026
Kaçırılan maç52 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,01 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 6,3 6,3 6,4 7,9 6,3 7,6 7,5 7,3 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 LaLiga 2 Leganés 9 (8) 784 0 0 7,02
2026 FIFA World Cup Algeria 3 (3) 270 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

LaLiga 2 2026 · kaleciler arasında yüzdelik (23 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 80 Kurtarış yüzdesi 61 Önlenen gol 50 Gol yememe oranı 72 Pas isabeti 46 Başarılı uzun top 54 Reyting 76

7 maç · 604 dk

Luca Zidane: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 3,87
80
Kurtarış yüzdesi %72,2
61
Önlenen gol / 90 dk 0,00
50
Gol yememe oranı %42,9
72
Pas isabeti %66,5
46
Başarılı uzun top / 90 dk 6,26
54
Reyting 7,04
76

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?