OrcaScore
14

Defans

Luca Jaquez

  • VfB Stuttgart
  • Switzerland
  • 23 yaş
  • 187 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
3
123 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,60
Yaş23
Doğum tarihi2 Haz 2003
Boy187 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri10,7 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Muscle Injury · Oynamıyor 5 Ağu 2026 itibarıyla · Bitti: 14 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 111 / 1
Dakika65
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet29 · %76
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele3 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,10 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma35
Top kaybı7
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma2
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)6,78
En yüksek hız (km/sa)30,39
Maç / İlk 111 / 0
Dakika28
Reyting7,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet32 · %94
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 2
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma38
Top kaybı2
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma4
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)3,84
En yüksek hız (km/sa)27,97
Maç / İlk 111 / 1
Dakika30
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet24 · %0
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele1 / 2
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma4
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 2 kayıt · toplam bonservis 6.5M €
  1. Luzern Yeni kulüp: Stuttgart
    Transfer 6.5M €
  2. Luzern U21 Yeni kulüp: Luzern
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)22
Ortalama puan6,72
Son maç puanı6,331 Eki 2026
Kaçırılan maç165 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,72 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 7,1 6,4 6,8 6,4 6,2 6,9 6,2 6,9 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 FIFA World Cup Switzerland 2 (1) 86 0 0 6,60
2026 Bundesliga Stuttgart 1 (1) 65 0 0 6,30
2026 3. Liga VfB Stuttgart II U21 1 (1) 30 0 0 6,40
2026 DFB Pokal Stuttgart 1 (0) 28 0 0 7,10
2026 World Cup Qual. UEFA Switzerland 1 (0) 16 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (195 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 1 Pas arası 27 Uzaklaştırma 34 Kazanılan hava topu 78 İkili mücadele başarısı 96 Pas isabeti 90 İlerletici top taşıma 69 Reyting 44

8 maç · 457 dk

Luca Jaquez: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,39
1
Pas arası / 90 dk 0,79
27
Uzaklaştırma / 90 dk 3,15
34
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,56
78
İkili mücadele başarısı %71,4
96
Pas isabeti %92,1
90
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,39
69
Reyting 6,78
44

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?