OrcaScore
21

Defans

Luca Erlein

Takip et Karşılaştır
Maç
16
1.395 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,13
Asist
1
Ortalama reyting
6,72
Yaş19
Doğum tarihi5 Tem 2007
Boy188 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri2,8 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 10
Dakika855
Reyting6,74
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet531 · %85
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası14 / 7
Kazanılan ikili mücadele25 / 56
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,37 / 0,39
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top27
İsabetli orta1
Topla buluşma674
Top kaybı104
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi21
Uzaklaştırma40
Top kazanma39
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)71,06
En yüksek hız (km/sa)36,12
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet43 · %77
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele6 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma69
Top kaybı19
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma3
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)9,91
En yüksek hız (km/sa)33,05
Maç / İlk 115 / 5
Dakika450
Reyting6,62
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet337 · %89
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası9 / 2
Kazanılan ikili mücadele21 / 42
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top16
İsabetli orta1
Topla buluşma397
Top kaybı45
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma13
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum37
Teknik48
Taktik34
Savunma47
Yaratıcılık44

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
6 Kas 2026 Eintracht Braunschweig – Energie Cottbus – – –
30 Eki 2026 Energie Cottbus – VfL Bochum 1848 1–2 90' 7.0
24 Eki 2026 1. FC Heidenheim – Energie Cottbus 1–1 90' 7.0
16 Eki 2026 Energie Cottbus – 1. FC Nürnberg 1–1 90' 6.8
10 Eki 2026 Darmstadt 98 – Energie Cottbus 3–1 90' 5.8
3 Eki 2026 England U20 – Germany U20 2–1 – –
29 Eyl 2026 Germany U20 – Italy U20 3–0 – –
25 Eyl 2026 Germany U20 – France U20 1–0 – –
20 Eyl 2026 Energie Cottbus – FC St. Pauli 1–1 90' 7.0
13 Eyl 2026 Karlsruher SC – Energie Cottbus 0–3 90' 7.5
5 Eyl 2026 VfL Wolfsburg – Energie Cottbus 4–4 90' 6.5
29 Ağu 2026 Energie Cottbus – Fürth 3–4 45' 6.5
22 Ağu 2026 Energie Cottbus – FC Augsburg 0–2 90' 7.0
16 Ağu 2026 Arminia Bielefeld – Energie Cottbus 3–0 90' 6.2
9 Ağu 2026 Energie Cottbus – Hannover 96 3–1 90' 7.1

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 2M €
  1. Cottbus Yeni kulüp: Leverkusen
    Kiralık dönüşü
  2. Leverkusen Yeni kulüp: Cottbus
    Kiralık
  3. Hoffenheim Yeni kulüp: Leverkusen
    Transfer 2M €
  4. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,65
Son maç puanı7,030 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,65 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,0 6,8 5,8 7,0 7,5 6,5 6,5 7,0 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 2. Bundesliga Energie Cottbus 10 (10) 855 1 1 6,74
2026 U19 European Championship Germany U19 5 (5) 450 0 0 6,62
2026 DFB Pokal Energie Cottbus 1 (1) 90 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Youth League 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (150 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 54 Pas arası 22 Uzaklaştırma 58 Kazanılan hava topu 64 İkili mücadele başarısı Pas isabeti 77 İlerletici top taşıma 50 Reyting 48

5 maç · 426 dk

Luca Erlein: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,63
54
Pas arası / 90 dk 0,00
22
Uzaklaştırma / 90 dk 1,48
58
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,63
64
İkili mücadele başarısı –
–
Pas isabeti %89,9
77
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,90
48

Nasıl hesaplıyoruz?