OrcaScore
14

Defans

Luan Peres

  • Santos
  • Brazil
  • 32 yaş
  • 190 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
41
3.105 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,06
Asist
0
Ortalama reyting
6,85
Yaş32
Doğum tarihi19 Tem 1994
Boy190 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri730 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1127 / 23
Dakika2.145
Reyting6,87
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)9 (4)
Pas · isabet1.155 · %85
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası43 / 21
Kazanılan ikili mücadele109 / 175
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,70 / 0,29
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%22
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top49
İsabetli orta1
Topla buluşma1.473
Top kaybı200
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu40
Kazanılan yer ikilisi69
Uzaklaştırma124
Top kazanma81
Maruz kaldığı faul21
Yaptığı faul26
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç6
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)203,86
En yüksek hız (km/sa)35,37
Maç / İlk 119 / 8
Dakika690
Reyting6,78
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet372 · %87
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası19 / 12
Kazanılan ikili mücadele41 / 65
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,09 / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta0
Topla buluşma486
Top kaybı59
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu14
Kazanılan yer ikilisi27
Uzaklaştırma41
Top kazanma35
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)71,79
En yüksek hız (km/sa)32,80
Maç / İlk 115 / 3
Dakika270
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç1

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum34
Teknik42
Taktik59
Savunma75
Yaratıcılık33

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 RB Bragantino – Santos – – –
29 Eki 2026 Santos – Palmeiras 0–0 90' 7.6
25 Eki 2026 Santos – Bahia 1–1 90' 7.7
18 Eki 2026 Fluminense – Santos 1–2 90' 6.8
11 Eki 2026 Atlético Mineiro – Santos 2–1 82' 6.9
9 Eki 2026 Santos – Flamengo 2–2 21' 6.9
20 Eyl 2026 Remo – Santos 1–2 90' 7.3
17 Eyl 2026 Atlético Mineiro – Santos 7–3 45' 5.8
13 Eyl 2026 Santos – Cruzeiro 2–1 90' 7.2
10 Eyl 2026 Santos – Atlético Mineiro 2–0 90' 7.1
6 Eyl 2026 Internacional – Santos 2–3 90' 6.2
3 Eyl 2026 Santos – Palmeiras 0–0 90' 7.1
30 Ağu 2026 Corinthians – Santos 0–1 90' 6.9
27 Ağu 2026 Palmeiras – Santos 3–0 90' 6.1
24 Ağu 2026 Santos – Mirassol 1–1 90' 7.0

Kariyer ve transferler

11 kulüp · 15 kayıt · toplam bonservis 13M €
  1. Fenerbahçe Yeni kulüp: Santos
    Bonservissiz
  2. Marseille Yeni kulüp: Fenerbahçe
    Transfer 5.2M €
  3. Santos Yeni kulüp: Marseille
    Transfer 4.5M €
  4. Club Brugge Yeni kulüp: Santos
    Transfer 2.8M €
  5. Santos Yeni kulüp: Club Brugge
    Kiralık dönüşü
  6. Club Brugge Yeni kulüp: Santos
    Kiralık
  7. Ituano Yeni kulüp: Club Brugge
    Transfer 500k €
  8. Fluminense Yeni kulüp: Ituano
    Kiralık dönüşü
  9. Ituano Yeni kulüp: Fluminense
    Kiralık
  10. Ponte Preta Yeni kulüp: Ituano
    Kiralık dönüşü
  11. Ituano Yeni kulüp: Ponte Preta
    Kiralık
  12. RB Bragantino II Yeni kulüp: Ituano
    Transfer Belirtilmemiş
  13. Transfer Belirtilmemiş
  14. Portuguesa Yeni kulüp: Santa Cruz
    Transfer Belirtilmemiş
  15. Portuguesa U20 Yeni kulüp: Portuguesa
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)48
Ortalama puan6,86
Son maç puanı7,629 Eki 2026
Kaçırılan maç12 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,86 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 7,7 6,8 6,9 6,9 7,3 5,8 7,2 7,1 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Campeonato Brasileiro Série A Santos 27 (23) 2.145 2 0 6,87
2026 CONMEBOL Sudamericana Santos 9 (8) 690 0 0 6,78
2026 Copa do Brasil Santos 5 (3) 270 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Campeonato Brasileiro Série A 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (76 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 93 Pas arası 38 Uzaklaştırma 58 Kazanılan hava topu 49 İkili mücadele başarısı 62 Pas isabeti 40 İlerletici top taşıma 17 Reyting 57

5 maç · 450 dk

Luan Peres: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 3,20
93
Pas arası / 90 dk 1,00
38
Uzaklaştırma / 90 dk 5,00
58
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,40
49
İkili mücadele başarısı %60,5
62
Pas isabeti %86,0
40
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,20
17
Reyting 6,92
57

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?