OrcaScore
8

Orta saha

Louie Watson

  • Crawley Town
  • Ireland
  • 25 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
13
826 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,33
Asist
2
Ortalama reyting
6,79
Yaş25
Doğum tarihi7 Haz 2001
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri120 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 6
Dakika538
Reyting6,88
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)10 (4)
Pas · isabet212 · %82
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası8 / 4
Kazanılan ikili mücadele27 / 51
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist0,91 / 0,17
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%10
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta2
Topla buluşma308
Top kaybı69
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi23
Uzaklaştırma5
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)63,55
En yüksek hız (km/sa)30,58
Maç / İlk 112 / 1
Dakika108
Reyting6,65
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet47 · %91
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele3 / 7
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma59
Top kaybı5
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma1
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet36 · %81
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 12
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma56
Top kaybı16
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma1
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum52
Teknik51
Taktik37
Savunma37
Yaratıcılık47

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Oldham Athletic – Crawley Town 0–1 – –
24 Eki 2026 Crawley Town – Tranmere Rovers 1–1 – –
20 Eki 2026 Crawley Town – Shrewsbury Town 2–3 11' 6.9
17 Eki 2026 Salford City – Crawley Town 2–1 14' 6.8
10 Eki 2026 Crawley Town – Chesterfield 2–2 – –
6 Eki 2026 Crawley Town – Bromley 4–0 45' 7.0
22 Eyl 2026 Milton Keynes Dons – Crawley Town 4–1 63' 6.3
19 Eyl 2026 Grimsby Town – Crawley Town 2–0 22' 7.0
12 Eyl 2026 Crawley Town – Cheltenham Town 1–3 75' 6.5
5 Eyl 2026 Accrington Stanley – Crawley Town 3–2 59' 6.7
1 Eyl 2026 Northampton Town – Crawley Town 1–1 87' 7.1
29 Ağu 2026 Crawley Town – Bristol Rovers 0–2 90' 6.9
22 Ağu 2026 Rochdale – Crawley Town 1–2 90' 7.0
15 Ağu 2026 Crawley Town – Crewe Alexandra 0–1 90' 7.0
8 Ağu 2026 Watford – Crawley Town 1–0 90' 6.1

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 6 kayıt
  1. Takımsız Yeni kulüp: Crawley
    Transfer
  2. Luton Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. Charlton Yeni kulüp: Luton
    Kiralık dönüşü
  4. Luton Yeni kulüp: Charlton
    Kiralık
  5. Derby Yeni kulüp: Luton
    Transfer Belirtilmemiş
  6. Derby U21 Yeni kulüp: Derby
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 28 Eki 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,74
Son maç puanı6,920 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,74 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,8 7,0 6,3 7,0 6,5 6,7 7,1 6,9 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Crawley Town 9 (6) 538 1 1 6,88
2026 EFL Cup Crawley Town 2 (2) 180 0 0 6,50
2026 Football League Trophy Crawley Town 2 (1) 108 0 1 6,65

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · forvetler arasında yüzdelik (47 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 29 xG 25 Şut 37 xA 37 Kilit pas 42 Başarılı çalım 73 Kazanılan hava topu 7 Reyting 67

6 maç · 423 dk

Louie Watson: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,21
29
xG / 90 dk 0,00
25
Şut / 90 dk 1,91
37
xA / 90 dk 0,00
37
Kilit pas / 90 dk 0,85
42
Başarılı çalım / 90 dk 0,85
73
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,21
7
Reyting 6,87
67

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?