OrcaScore
7

Orta saha

Liam Mandeville

  • Chesterfield
  • England
  • 29 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
16
730 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,62
Asist
2
Ortalama reyting
6,98
Yaş29
Doğum tarihi17 Şub 1997
Boy180 cm
Kilo77 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri270 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 6
Dakika620
Reyting6,92
Gol / Asist3 / 2
Şut (isabetli)18 (5)
Pas · isabet310 · %84
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası12 / 5
Kazanılan ikili mücadele37 / 77
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist0,97 / 0,99
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top25
İsabetli orta6
Topla buluşma470
Top kaybı123
Top kaptırma14
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi26
Uzaklaştırma4
Top kazanma46
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)85,69
En yüksek hız (km/sa)35,22
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting8,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet43 · %84
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele8 / 11
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Topla buluşma65
Top kaybı13
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma1
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 0
Dakika20
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet17 · %94
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 3
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta1
Topla buluşma26
Top kaybı4
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum53
Teknik51
Taktik47
Savunma48
Yaratıcılık57

Karakteristikler

Güçlü yönler

1367

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • England C1 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2022

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 Newport County – Chesterfield 4–1 90' 7.5
24 Eki 2026 Chesterfield – Crewe Alexandra 5–1 90' 9.2
20 Eki 2026 Chesterfield – Colchester United 1–1 21' 6.6
17 Eki 2026 Port Vale – Chesterfield 1–0 11' 6.7
10 Eki 2026 Crawley Town – Chesterfield 2–2 10' 6.5
3 Eki 2026 Chesterfield – Tranmere Rovers 4–2 2' –
26 Eyl 2026 Cheltenham Town – Chesterfield 2–1 12' 6.4
22 Eyl 2026 Chesterfield – Port Vale 5–4 90' 8.0
19 Eyl 2026 Chesterfield – York City 2–0 19' 6.8
12 Eyl 2026 Oldham Athletic – Chesterfield 1–2 20' 6.7
5 Eyl 2026 Chesterfield – Barnet 3–3 58' 6.5
1 Eyl 2026 Chesterfield – Gillingham 1–1 90' 6.7
29 Ağu 2026 Rotherham United – Chesterfield 2–1 90' 6.9
22 Ağu 2026 Salford City – Chesterfield 0–1 84' 6.9
15 Ağu 2026 Chesterfield – Fleetwood Town 0–1 23' 6.6

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 6 kayıt
  1. Doncaster Yeni kulüp: Chesterfield
    Bonservissiz
  2. Morecambe Yeni kulüp: Doncaster
    Kiralık dönüşü
  3. Doncaster Yeni kulüp: Morecambe
    Kiralık
  4. Colchester Yeni kulüp: Doncaster
    Kiralık dönüşü
  5. Doncaster Yeni kulüp: Colchester
    Kiralık
  6. Doncaster U18 Yeni kulüp: Doncaster
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)51
Ortalama puan6,92
Son maç puanı7,530 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,92 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,5

Son 10 maç

7,5 9,2 6,6 6,7 6,5 6,4 8,0 6,8 6,7 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Chesterfield 14 (6) 620 3 2 6,92
2026 Football League Trophy Chesterfield 1 (1) 90 0 0 8,00
2026 EFL Cup Chesterfield 1 (0) 20 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (121 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 83 Kilit pas 67 Başarılı pas 86 Pas isabeti 90 İlerletici top taşıma 62 Başarılı çalım 13 Top kapma + pas arası 32 Reyting 38

8 maç · 375 dk

Liam Mandeville: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,03
83
Kilit pas / 90 dk 1,44
67
Başarılı pas / 90 dk 38,6
86
Pas isabeti %83,0
90
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,68
62
Başarılı çalım / 90 dk 0,24
13
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,92
32
Reyting 6,70
38

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?