OrcaScore
6

Orta saha

Liam Fraser

  • Reading
  • Canada
  • 27 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
9
493 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,18
Asist
0
Ortalama reyting
6,89
Yaş27
Doğum tarihi2 Ara 1998
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri600 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 1
Dakika123
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet36 · %86
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 13
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma52
Top kaybı9
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma2
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)15,55
En yüksek hız (km/sa)28,99
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting7,60
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet123 · %90
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 2
Kazanılan ikili mücadele4 / 12
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%100
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta1
Topla buluşma149
Top kaybı22
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma6
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 2
Dakika190
Reyting6,93
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet86 · %78
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 5
Kazanılan ikili mücadele6 / 11
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,01 / 0,27
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma113
Top kaybı25
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma5
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum46
Teknik49
Taktik43
Savunma52
Yaratıcılık44

Milli takım

  • Canada19 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2019

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Plymouth Argyle – Reading 0–0 – –
24 Eki 2026 Reading – Barnsley 2–1 – –
21 Eki 2026 Reading – Leyton Orient 1–0 – –
17 Eki 2026 Wigan Athletic – Reading 1–0 – –
13 Eki 2026 Reading – Chelsea U21 0–2 90' 7.0
10 Eki 2026 Milton Keynes Dons – Reading 1–5 1' –
3 Eki 2026 Reading – Bradford City 1–1 31' 6.8
26 Eyl 2026 Wycombe Wanderers – Reading 2–2 90' 6.2
15 Eyl 2026 Reading – Brentford 1–2 90' 6.7
25 Ağu 2026 Stevenage – Reading 0–3 90' 6.7
18 Ağu 2026 Reading – Wycombe Wanderers 4–2 90' 8.2
15 Ağu 2026 Reading – Luton Town 3–4 1' –
8 Ağu 2026 Bromley – Reading 5–6 10' 7.4
28 Tem 2026 Newport County – Reading 0–4 – –
11 Tem 2026 Farnborough – Reading 1–2 – –

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 10 kayıt
  1. Crawley Yeni kulüp: Reading
    Bonservissiz
  2. Dallas Yeni kulüp: Crawley
    Bonservissiz
  3. Deinze Yeni kulüp: Dallas
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Toronto Yeni kulüp: Deinze
    Bonservissiz
  5. Columbus Yeni kulüp: Toronto
    Kiralık dönüşü
  6. Toronto Yeni kulüp: Columbus
    Kiralık
  7. Toronto FC II Yeni kulüp: Toronto
    Kiralık dönüşü
  8. Toronto Yeni kulüp: Toronto FC II
    Kiralık
  9. Toronto FC II Yeni kulüp: Toronto
    Transfer
  10. TFC Academy Yeni kulüp: Toronto FC II
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)32
Ortalama puan6,72
Son maç puanı7,013 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,72 Ara 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,8 6,2 6,7 6,7 8,2 7,4 7,1 6,8 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 EFL Cup Reading 3 (2) 190 0 0 6,93
2026 Football League Trophy Reading 2 (2) 180 1 0 7,60
2026 League One Reading 4 (1) 123 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (249 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 13 Kilit pas 1 Başarılı pas 82 Pas isabeti 71 İlerletici top taşıma 49 Başarılı çalım 1 Top kapma + pas arası 34 Reyting 38

18 maç · 1.398 dk

Liam Fraser: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,05
13
Kilit pas / 90 dk 0,19
1
Başarılı pas / 90 dk 48,8
82
Pas isabeti %86,5
71
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
49
Başarılı çalım / 90 dk 0,13
1
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,06
34
Reyting 6,81
38

Nasıl hesaplıyoruz?