OrcaScore
5

Defans

Lewis MacKinnon

  • Portadown FC
  • Northern Ireland
  • 23 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
9
723 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,23
Yaş23
Doğum tarihi3 Mar 2003
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri205 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 8
Dakika723
Reyting6,23
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet251 · %77
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele86 / 155
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top24
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu34
Uzaklaştırma49
Top kazanma119
Maruz kaldığı faul12
Yaptığı faul10
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum32
Teknik43
Taktik44
Savunma55
Yaratıcılık38

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 Larne FC – Portadown FC 1–0 90' 6.3
23 Eki 2026 Portadown FC – Linfield 1–2 26' 6.7
19 Eyl 2026 Bangor FC – Portadown FC 3–1 36' 5.5
15 Eyl 2026 Portadown FC – Linfield 1–1 90' 7.6
12 Eyl 2026 Portadown FC – Larne FC 0–2 81' 5.7
5 Eyl 2026 Cliftonville FC – Portadown FC 3–1 90' 5.9
28 Ağu 2026 Portadown FC – Coleraine FC 0–3 90' 5.7
22 Ağu 2026 Crusaders FC – Portadown FC 3–2 – –
15 Ağu 2026 Portadown FC – Dungannon Swifts 0–1 90' 6.9
8 Ağu 2026 Carrick Rangers – Portadown FC 1–0 90' 5.8
18 Nis 2026 Ballymena United – Portadown FC 1–2 90' 6.3
11 Nis 2026 Crusaders FC – Portadown FC 4–0 90' 6.0
7 Nis 2026 Portadown FC – Carrick Rangers 1–1 90' 7.0
4 Nis 2026 Glenavon – Portadown FC 1–1 90' 7.0
21 Mar 2026 Portadown FC – Crusaders FC 0–0 90' 6.9

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt
  1. Carrick Rangers Yeni kulüp: Portadown
    Bonservissiz
  2. Takımsız Yeni kulüp: Carrick Rangers
    Transfer
  3. Rangers B U21 Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 18 Eki 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,57
Son maç puanı5,519 Eyl 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,57 Kas 2025 Şub 2026 Eyl 2026 5,5

Son 10 maç

5,5 7,6 5,7 5,9 5,7 6,9 5,8 6,3 6,0 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 NIFL Premiership Portadown FC 9 (8) 723 0 0 6,23

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

NIFL Premiership 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (52 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 97 Pas arası 7 Uzaklaştırma 61 Kazanılan hava topu 76 İkili mücadele başarısı 61 Pas isabeti 55 İlerletici top taşıma 50 Reyting 1

5 maç · 387 dk

Lewis MacKinnon: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,70
97
Pas arası / 90 dk 0,93
7
Uzaklaştırma / 90 dk 6,28
61
Kazanılan hava topu / 90 dk 4,42
76
İkili mücadele başarısı %62,3
61
Pas isabeti %77,9
55
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,08
1

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?