OrcaScore
10

Orta saha

Leroy Sané

  • Galatasaray
  • Germany
  • 30 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
17
861 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,10
Asist
0
Ortalama reyting
6,64
Yaş30
Doğum tarihi11 Oca 1996
Boy184 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri16,5 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 1
Dakika104
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet37 · %84
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele4 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,20 / 0,05
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma64
Top kaybı19
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma0
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)12,78
En yüksek hız (km/sa)32,94
Maç / İlk 1110 / 4
Dakika429
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)12 (5)
Pas · isabet186 · %87
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası6 / 4
Kazanılan ikili mücadele27 / 52
Başarılı çalım13
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,70 / 1,13
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma281
Top kaybı65
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi27
Uzaklaştırma0
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)48,90
En yüksek hız (km/sa)35,56
Maç / İlk 114 / 4
Dakika328
Reyting6,63
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet188 · %86
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası6 / 2
Kazanılan ikili mücadele11 / 37
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,18 / 0,31
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma255
Top kaybı58
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma2
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)36,07
En yüksek hız (km/sa)33,33

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum62
Teknik64
Taktik42
Savunma30
Yaratıcılık67

Karakteristikler

Güçlü yönler

6267

Milli takım

  • Germany80 maç · 18 gol · ilk maç Kas 2015

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 Konyaspor – Galatasaray 0–4 29' 7.3
26 Eki 2026 Galatasaray – Fenerbahçe 2–1 10' 6.8
21 Eki 2026 LOSC Lille – Galatasaray 2–4 14' 6.2
17 Eki 2026 Gençlerbirliği – Galatasaray 0–1 61' 6.4
13 Eki 2026 Galatasaray – FC Barcelona 1–4 32' 6.4
9 Eki 2026 Galatasaray – Kasımpaşa 3–1 13' 6.6
2 Eki 2026 Pendikspor – Galatasaray 3–3 64' 6.8
19 Eyl 2026 Trabzonspor – Galatasaray 4–0 90' 6.9
13 Eyl 2026 Galatasaray – Kocaelispor 1–0 13' 7.0
9 Eyl 2026 Sporting CP – Galatasaray 3–1 58' 6.3
4 Eyl 2026 Başakşehir FK – Galatasaray 2–3 83' 6.0
29 Ağu 2026 Galatasaray – Göztepe 3–2 17' 6.7
21 Ağu 2026 Erzurumspor FK – Galatasaray 0–4 24' 6.7
14 Ağu 2026 Galatasaray – Çorum FK 2–2 89' 7.1
8 Ağu 2026 Galatasaray – Villarreal 1–2 84' 7.4

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 101M €
  1. Bayern Yeni kulüp: Galatasaray
    Bonservissiz
  2. Man City Yeni kulüp: Bayern
    Transfer 49M €
  3. Schalke Yeni kulüp: Man City
    Transfer 52M €
  4. Schalke U19 Yeni kulüp: Schalke
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)55
Ortalama puan6,93
Son maç puanı7,330 Eki 2026
Kaçırılan maç41 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,93 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,3

Son 10 maç

7,3 6,8 6,2 6,4 6,4 6,6 6,8 6,9 7,0 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Trendyol Süper Lig Galatasaray 10 (4) 429 0 0 6,75
2026 FIFA World Cup Germany 4 (4) 328 1 0 6,63
2026 UEFA Champions League Galatasaray 3 (1) 104 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Champions League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (227 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 74 Kilit pas 75 Başarılı pas 49 Pas isabeti 48 İlerletici top taşıma 91 Başarılı çalım 97 Top kapma + pas arası 48 Reyting 57

10 maç · 723 dk

Leroy Sané: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,20
74
Kilit pas / 90 dk 1,74
75
Başarılı pas / 90 dk 33,9
49
Pas isabeti %84,2
48
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,49
91
Başarılı çalım / 90 dk 3,11
97
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,49
48
Reyting 6,90
57

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?