OrcaScore
22

Kaleci

Léo Vieira

  • Bahia
  • Brazil
  • 36 yaş
  • 193 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Sakat — Knee Surgery
Takip et Karşılaştır
Maç
25
2.285 dk
Kurtarış
89
Yenilen gol
33
Ortalama reyting
7,18
Yaş36
Doğum tarihi22 Eyl 1990
Boy193 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri220 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Knee Surgery · Eksik Sürüyor

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1116 / 16
Dakika1.394
Reyting7,16
Kurtarış / Yenilen gol68 / 23
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet354 · %80
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele6 / 7
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top46
İsabetli orta0
Topla buluşma560
Top kaybı76
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma25
Top kazanma123
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış35
Koşu mesafesi (km)15,92
En yüksek hız (km/sa)25,07
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting–
Kurtarış / Yenilen gol– / 5
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 117 / 7
Dakika711
Reyting7,21
Kurtarış / Yenilen gol21 / 5
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet143 · %87
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele7 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top17
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu6
Uzaklaştırma4
Top kazanma47
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç4

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik34
Savunma0
Yaratıcılık0

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
26 May 2026 Coritiba – Bahia 3–2 44' 7.1
17 May 2026 Bahia – Grêmio 1–1 90' 6.5
14 May 2026 Remo – Bahia 2–1 90' 6.6
10 May 2026 Bahia – Cruzeiro 1–2 90' 6.3
3 May 2026 São Paulo – Bahia 2–2 90' 7.9
26 Nis 2026 Bahia – Santos 2–2 90' 6.5
23 Nis 2026 Bahia – Remo 1–3 90' 5.3
20 Nis 2026 Flamengo – Bahia 2–0 90' 7.2
12 Nis 2026 Mirassol – Bahia 1–2 90' 8.2
6 Nis 2026 Bahia – Palmeiras 1–2 90' 6.7
2 Nis 2026 Bahia – Athletico 3–0 90' 7.4
23 Mar 2026 Internacional – Chapecoense 2–0 90' 6.6
20 Mar 2026 Chapecoense – Corinthians 0–0 90' 7.1
17 Mar 2026 Chapecoense – Grêmio 1–1 90' 6.5
13 Mar 2026 São Paulo – Chapecoense 2–0 90' 8.4

Kariyer ve transferler

11 kulüp · 15 kayıt
  1. Chapecoense Yeni kulüp: Bahia
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Juventude Yeni kulüp: Chapecoense
    Bonservissiz
  3. Bonservissiz
  4. Takımsız Yeni kulüp: Inter de Limeira
    Transfer
  5. Rio Ave Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  6. Athletico Yeni kulüp: Rio Ave
    Bonservissiz
  7. Atlético-GO Yeni kulüp: Athletico
    Kiralık dönüşü
  8. Athletico Yeni kulüp: Atlético-GO
    Kiralık
  9. São Paulo Yeni kulüp: Athletico
    Bonservissiz
  10. Paraná Yeni kulüp: São Paulo
    Kiralık dönüşü
  11. São Paulo Yeni kulüp: Paraná
    Kiralık
  12. Linense Yeni kulüp: São Paulo
    Kiralık dönüşü
  13. São Paulo Yeni kulüp: Linense
    Kiralık
  14. Toledo Yeni kulüp: São Paulo
    Kiralık dönüşü
  15. São Paulo Yeni kulüp: Toledo
    Kiralık

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Campeonato Brasileiro Série A Bahia 16 (16) 1.394 0 0 7,16
2026 Catarinense Chapecoense 7 (7) 711 0 0 7,21
2026 Copa do Brasil Bahia 2 (2) 180 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2024 · kaleciler arasında yüzdelik (34 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 84 Kurtarış yüzdesi 57 Önlenen gol 50 Gol yememe oranı 68 Pas isabeti 72 Başarılı uzun top 69 Reyting 81

16 maç · 1.440 dk

Léo Vieira: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 3,56
84
Kurtarış yüzdesi %74,0
57
Önlenen gol / 90 dk 0,00
50
Gol yememe oranı %37,5
68
Pas isabeti %70,1
72
Başarılı uzun top / 90 dk 5,06
69
Reyting 7,14
81

Nasıl hesaplıyoruz?