OrcaScore
8

Orta saha

Lamine Camara

  • AS Monaco
  • Senegal
  • 22 yaş
  • 174 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.209 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,22
Asist
2
Ortalama reyting
7,14
Yaş22
Doğum tarihi1 Oca 2004
Boy174 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri57 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 9
Dakika810
Reyting7,36
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)7 (1)
Pas · isabet615 · %92
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası31 / 13
Kazanılan ikili mücadele75 / 110
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,43 / 0,64
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top35
İsabetli orta4
Topla buluşma785
Top kaybı82
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi71
Uzaklaştırma9
Top kazanma79
Maruz kaldığı faul33
Yaptığı faul12
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata2
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)102,41
En yüksek hız (km/sa)35,71
Maç / İlk 112 / 2
Dakika149
Reyting7,20
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet115 · %85
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele11 / 23
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,27 / 0,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%100
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma151
Top kaybı23
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma4
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)6,68
En yüksek hız (km/sa)29,32
Maç / İlk 114 / 3
Dakika250
Reyting6,63
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet138 · %85
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele12 / 28
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,13 / 0,89
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta4
Topla buluşma183
Top kaybı35
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma5
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)30,54
En yüksek hız (km/sa)35,62

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum58
Teknik60
Taktik58
Savunma56
Yaratıcılık66

Karakteristikler

Güçlü yönler

252613

Milli takım

  • Senegal39 maç · 5 gol · ilk maç Oca 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Le Mans – AS Monaco – – –
5 Kas 2026 AS Monaco – FC Nordsjælland – – –
1 Kas 2026 Paris FC – AS Monaco 3–1 90' 6.8
25 Eki 2026 AS Monaco – LOSC Lille 1–1 90' 7.0
22 Eki 2026 AS Monaco – SC Freiburg 3–0 90' 7.7
18 Eki 2026 Lorient – AS Monaco 1–0 90' 7.6
15 Eki 2026 CSKA Sofia – AS Monaco 1–2 59' 6.7
10 Eki 2026 AS Monaco – Toulouse 2–2 90' 7.9
4 Eki 2026 Comoros – Senegal 0–1 – –
29 Eyl 2026 Ethiopia – Senegal 0–1 90' 7.4
25 Eyl 2026 Mozambique – Senegal 1–1 90' 7.0
18 Eyl 2026 AS Monaco – RC Lens 2–1 90' 6.9
12 Eyl 2026 RC Strasbourg – AS Monaco 1–1 90' 7.5
4 Eyl 2026 Paris Saint-Germain – AS Monaco 1–2 90' 7.2
30 Ağu 2026 AS Monaco – Olympique de Marseille 2–0 90' 7.7

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 15M €
  1. Metz Yeni kulüp: Monaco
    Transfer 15M €
  2. Metz 2 Yeni kulüp: Metz
    Transfer
  3. Génération Foot Yeni kulüp: Metz 2
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Casa Yeni kulüp: Génération Foot
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)51
Ortalama puan7,08
Son maç puanı6,71 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,08 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 7,0 7,7 7,6 6,7 7,9 7,4 7,0 6,9 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ligue 1 AS Monaco 9 (9) 810 0 1 7,36
2026 FIFA World Cup Senegal 4 (3) 250 0 1 6,63
2026 Africa Cup of Nations Qual. Senegal 2 (2) 180 0 0 7,20
2026 UEFA Conference League AS Monaco 2 (2) 149 1 0 7,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Ligue 1 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (64 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 16 Kilit pas 9 Başarılı pas 85 Pas isabeti 90 İlerletici top taşıma 26 Başarılı çalım 76 Top kapma + pas arası 99 Reyting 88

5 maç · 450 dk

Lamine Camara: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,03
16
Kilit pas / 90 dk 0,60
9
Başarılı pas / 90 dk 52,4
85
Pas isabeti %91,9
90
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,60
26
Başarılı çalım / 90 dk 1,20
76
Top kapma + pas arası / 90 dk 6,80
99
Reyting 7,38
88

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?