OrcaScore
28

Defans

Kreshnik Hajrizi

  • FC Sion
  • Kosovo
  • 27 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
5
432 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,21
Asist
0
Ortalama reyting
7,12
Yaş27
Doğum tarihi28 May 1999
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri1,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Muscle Injury · Eksik Bitti: 24 Eki 2026
  • Sakatlık Muscle Injury · Eksik Bitti: 9 Eki 2026
  • Sakatlık Muscle Injury · Oynamıyor 6 Tem 2026 itibarıyla · Bitti: 25 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika162
Reyting6,95
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet112 · %91
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 7
Kazanılan ikili mücadele13 / 17
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma144
Top kaybı13
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma9
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)15,03
En yüksek hız (km/sa)30,88
Maç / İlk 113 / 1
Dakika270
Reyting7,23
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet94 · %82
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası6 / 6
Kazanılan ikili mücadele14 / 19
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta0
Topla buluşma140
Top kaybı19
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma14
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum37
Teknik43
Taktik67
Savunma76
Yaratıcılık40

Karakteristikler

Güçlü yönler

25159

Zayıf yönler

18

Milli takım

  • Kosovo7 maç · 1 gol · ilk maç Kas 2022

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 FC Vaduz – FC Sion – – –
31 Eki 2026 FC Luzern – FC Sion 1–1 72' 6.5
25 Eki 2026 FC Sion – FC Lausanne-Sport 1–0 90' 7.4
17 May 2026 BSC Young Boys – FC Sion 3–3 58' 6.3
14 May 2026 FC Sion – FC Lugano 2–2 90' 6.0
3 May 2026 St. Gallen – FC Sion 0–3 90' 7.9
26 Nis 2026 Basel – FC Sion 0–2 90' 6.9
12 Nis 2026 FC Sion – FC Lausanne-Sport 3–0 90' 6.6
6 Nis 2026 Grasshopper Club Zürich – FC Sion 0–4 80' 8.3
31 Mar 2026 Kosovo – Türkiye 0–1 90' 7.4
26 Mar 2026 Slovakia – Kosovo 3–4 90' 6.9
21 Mar 2026 FC Sion – St. Gallen 1–1 90' 6.7
14 Mar 2026 FC Zürich – FC Sion 1–2 90' 8.1
7 Mar 2026 FC Sion – Winterthur 1–1 90' 7.4
4 Mar 2026 FC Lugano – FC Sion 2–1 90' 6.7

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 213k €
  1. Widzew Yeni kulüp: Sion
    Transfer 213k €
  2. Sion Yeni kulüp: Widzew
    Kiralık dönüşü
  3. Widzew Yeni kulüp: Sion
    Kiralık
  4. Lugano Yeni kulüp: Widzew
    Bonservissiz
  5. Chiasso Yeni kulüp: Lugano
    Bonservissiz
  6. Young Boys U21 Yeni kulüp: Chiasso
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan7,16
Son maç puanı6,531 Eki 2026
Kaçırılan maç242 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 7,16 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 7,4 6,3 6,0 7,9 6,9 6,6 8,3 7,4 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 World Cup Qual. UEFA Kosovo 3 (1) 270 1 0 7,23
2026 Swiss Super League FC Sion 2 (2) 162 0 0 6,95

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Swiss Super League 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (97 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 62 Pas arası 63 Uzaklaştırma 96 Kazanılan hava topu 83 İkili mücadele başarısı 79 Pas isabeti 48 İlerletici top taşıma 94 Reyting 77

15 maç · 1.272 dk

Kreshnik Hajrizi: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,12
62
Pas arası / 90 dk 1,34
63
Uzaklaştırma / 90 dk 6,44
96
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,48
83
İkili mücadele başarısı %60,8
79
Pas isabeti %80,2
48
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,07
94
Reyting 7,01
77

Nasıl hesaplıyoruz?