OrcaScore
28

Defans

Koki Machida

Takip et Karşılaştır
Maç
8
624 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,96
Yaş29
Doğum tarihi25 Ağu 1997
Boy190 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri5,8 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 5
Dakika455
Reyting7,05
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet323 · %89
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası7 / 15
Kazanılan ikili mücadele23 / 45
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,17 / 0,09
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top23
İsabetli orta0
Topla buluşma408
Top kaybı38
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma34
Top kazanma21
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)48,61
En yüksek hız (km/sa)32,50
Maç / İlk 111 / 1
Dakika120
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet74 · %81
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele2 / 11
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Topla buluşma89
Top kaybı15
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma9
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika49
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet44 · %91
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele9 / 15
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu3
Uzaklaştırma4
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Karakteristikler

Güçlü yönler

16

Zayıf yönler

18

Milli takım

  • Japan17 maç · 0 gol · ilk maç Eyl 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 Crystal Palace – TSG Hoffenheim – – –
31 Eki 2026 SV Werder Bremen – TSG Hoffenheim 2–0 90' 7.5
28 Eki 2026 Holstein Kiel – TSG Hoffenheim 5–4 120' 6.4
25 Eki 2026 TSG Hoffenheim – Bayer 04 Leverkusen 3–0 90' 7.3
22 Eki 2026 TSG Hoffenheim – Olympique Lyonnais 3–0 13' 7.0
18 Eki 2026 Borussia M'gladbach – TSG Hoffenheim 1–2 90' 7.3
15 Eki 2026 TSG Hoffenheim – Beşiktaş JK 2–3 90' 7.4
10 Eki 2026 TSG Hoffenheim – Hamburger SV 2–3 74' 6.9
20 Eyl 2026 SC Paderborn 07 – TSG Hoffenheim 3–1 90' 6.3
17 Eyl 2026 OFI Crete – TSG Hoffenheim 2–0 45' 6.7
12 Eyl 2026 TSG Hoffenheim – VfB Stuttgart 2–1 21' 7.0
6 Eyl 2026 SG Sonnenhof Großaspach – TSG Hoffenheim II U23 1–0 49' 7.0
16 Ağu 2026 Tottenham Hotspur – TSG Hoffenheim 2–2 – –
15 Ağu 2026 Tottenham Hotspur – TSG Hoffenheim 3–0 20' 6.4
23 Ağu 2025 Bayer 04 Leverkusen – TSG Hoffenheim 1–2 44' 6.3

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 5.8M €
  1. USG Yeni kulüp: Hoffenheim
    Transfer 4.8M €
  2. Kashima Yeni kulüp: USG
    Transfer 1M €
  3. USG Yeni kulüp: Kashima
    Kiralık dönüşü
  4. Kashima Yeni kulüp: USG
    Kiralık
  5. Antlers U18 Yeni kulüp: Kashima
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)12
Ortalama puan6,93
Son maç puanı7,531 Eki 2026
Kaçırılan maç282 sakatlık kaydı
6 7 8 6,93 Ağu 2026 Eki 2026 Eki 2026 7,5

Son 10 maç

7,5 6,4 7,3 7,0 7,3 7,4 6,9 6,3 6,7 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Bundesliga TSG Hoffenheim 6 (5) 455 0 0 7,05
2026 UEFA Europa League TSG Hoffenheim 3 (1) 148 1 0 7,03
2026 DFB Pokal TSG Hoffenheim 1 (1) 120 0 0 6,40
2026 3. Liga TSG Hoffenheim II U23 1 (1) 49 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Pro League 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (125 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 32 Pas arası 53 Uzaklaştırma 42 Kazanılan hava topu 68 İkili mücadele başarısı 45 Pas isabeti 33 İlerletici top taşıma 44 Reyting 53

34 maç · 2.708 dk

Koki Machida: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,43
32
Pas arası / 90 dk 1,23
53
Uzaklaştırma / 90 dk 3,99
42
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,29
68
İkili mücadele başarısı %55,1
45
Pas isabeti %81,0
33
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
44
Reyting 6,94
53

Nasıl hesaplıyoruz?