OrcaScore
42

Orta saha

Kings Kangwa

Sakat — red_card_suspension · Dönüş: 8 Kas 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
12
793 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,57
Asist
2
Ortalama reyting
7,45
Yaş27
Doğum tarihi4 Haz 1999
Boy170 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri3,5 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Ceza red_card_suspension · Eksik Dönüş: 8 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 2
Dakika214
Reyting7,83
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)8 (3)
Pas · isabet161 · %88
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası8 / 4
Kazanılan ikili mücadele19 / 32
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,16 / 0,42
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma215
Top kaybı38
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi18
Uzaklaştırma1
Top kazanma17
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)25,20
En yüksek hız (km/sa)32,24
Maç / İlk 119 / 7
Dakika579
Reyting7,32
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)16 (3)
Pas · isabet404 · %90
Kilit pas16
Top kapma / Pas arası23 / 4
Kazanılan ikili mücadele41 / 84
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,44 / 2,09
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%6
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top19
İsabetli orta10
Topla buluşma559
Top kaybı92
Top kaptırma12
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi39
Uzaklaştırma0
Top kazanma38
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul11
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)56,97
En yüksek hız (km/sa)33,78
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting7,10
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum59
Teknik63
Taktik52
Savunma47
Yaratıcılık62

Karakteristikler

Güçlü yönler

132611

Milli takım

  • Zambia43 maç · 7 gol · ilk maç Haz 2019

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 Panathinaikos FC – CSKA Sofia 2–1 90' 7.9
1 Kas 2026 Panathinaikos FC – AEK Athens 2–0 70' 6.4
28 Eki 2026 Panathinaikos FC – Aris Thessaloniki 2–1 – –
25 Eki 2026 NPS Volos – Panathinaikos FC 0–1 90' 7.0
22 Eki 2026 FC Kairat Almaty – Panathinaikos FC 1–5 34' 7.4
18 Eki 2026 Panathinaikos FC – Asteras Aktor 5–1 68' 8.2
15 Eki 2026 Panathinaikos FC – FK Borac Banja Luka 2–1 90' 8.2
11 Eki 2026 Olympiacos FC – Panathinaikos FC 1–0 45' 7.2
20 Eyl 2026 PS Kalamata – Panathinaikos FC 0–1 65' 7.7
16 Eyl 2026 AE Kifisia – Panathinaikos FC 0–2 90' 6.7
13 Eyl 2026 Panathinaikos FC – GFS Panetolikos 3–0 29' 7.2
10 Eyl 2026 Panathinaikos FC – AE Kifisia 3–1 60' 7.7
6 Eyl 2026 Panathinaikos FC – PAOK 3–1 62' 7.6
3 Eyl 2026 Panathinaikos FC – GS Niki Volou 1–0 58' 7.5
31 Ağu 2026 APO Levadiakos – Panathinaikos FC 0–2 90' 6.9

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 6.9M €
  1. Transfer 3.8M €
  2. Transfer 1.3M €
  3. Kortrijk Yeni kulüp: Crvena zvezda
    Kiralık dönüşü
  4. Crvena zvezda Yeni kulüp: Kortrijk
    Kiralık
  5. Arsenal Yeni kulüp: Crvena zvezda
    Transfer 1.5M €
  6. Arsenal Yeni kulüp: Crvena zvezda
    Transfer
  7. Buildcon Yeni kulüp: Arsenal
    Transfer 250k €
  8. Happy Heart FA Yeni kulüp: Buildcon
    Transfer Belirtilmemiş
  9. Hapoel Beer Sheva U19 Yeni kulüp: Happy Heart FA
    Kiralık dönüşü

Son 12 ay form

Güncelleme: 6 Kas 2026
Maç (12 ay)40
Ortalama puan7,52
Son maç puanı7,95 Kas 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 10 7,52 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 7,9

Son 10 maç

7,9 6,4 7,0 7,4 8,2 8,2 7,2 7,7 6,7 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Stoiximan Super League Panathinaikos FC 9 (7) 579 1 2 7,32
2026 UEFA Conference League Panathinaikos FC 3 (2) 214 2 0 7,83
2026 Superbet Greek Cup Panathinaikos FC – – 0 – 7,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Israeli Premier League 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (123 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 92 Başarılı pas 82 Pas isabeti 84 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 89 Top kapma + pas arası 68 Reyting 99

35 maç · 3.005 dk

Kings Kangwa: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 2,31
92
Başarılı pas / 90 dk 37,3
82
Pas isabeti %85,5
84
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 1,92
89
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,91
68
Reyting 7,60
99

Nasıl hesaplıyoruz?