OrcaScore
8

Orta saha

Kian Spence

Takip et Karşılaştır
Maç
14
850 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,32
Asist
3
Ortalama reyting
6,29
Yaş25
Doğum tarihi9 Oca 2001
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri310 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika109
Reyting6,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet61 · %89
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele4 / 13
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma78
Top kaybı13
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma0
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1111 / 8
Dakika651
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 3
Şut (isabetli)16 (2)
Pas · isabet252 · %76
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası15 / 3
Kazanılan ikili mücadele35 / 87
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,82 / 0,49
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta8
Topla buluşma415
Top kaybı121
Top kaptırma11
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi31
Uzaklaştırma11
Top kazanma41
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul16
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)81,06
En yüksek hız (km/sa)36,22
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet25 · %76
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele4 / 12
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma38
Top kaybı9
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma1
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum51
Teknik48
Taktik38
Savunma45
Yaratıcılık46

Karakteristikler

Güçlü yönler

9

Zayıf yönler

18

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
24 Eki 2026 Rotherham United – Shrewsbury Town 3–3 21' 3.7
20 Eki 2026 Rotherham United – Newport County 2–2 85' 6.3
17 Eki 2026 Fleetwood Town – Rotherham United 2–0 37' 6.6
10 Eki 2026 Rotherham United – Gillingham 1–4 68' 6.5
6 Eki 2026 Rotherham United – Bradford City 0–4 64' 6.4
3 Eki 2026 Exeter City – Rotherham United 1–0 21' 6.9
26 Eyl 2026 Rotherham United – Crewe Alexandra 1–1 58' 6.4
22 Eyl 2026 York City – Rotherham United 5–6 45' 6.0
19 Eyl 2026 Northampton Town – Rotherham United 0–1 23' 6.8
1 Eyl 2026 Tranmere Rovers – Rotherham United 2–2 68' 6.6
29 Ağu 2026 Rotherham United – Chesterfield 2–1 90' 6.7
22 Ağu 2026 Rotherham United – York City 1–1 90' 6.3
15 Ağu 2026 Cheltenham Town – Rotherham United 2–1 90' 6.5
8 Ağu 2026 Rotherham United – West Bromwich Albion 1–4 90' 6.3
4 Ağu 2026 Rotherham United – Derby County 1–1 – –

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 6 kayıt
  1. Barrow Yeni kulüp: Rotherham
    Bonservissiz
  2. Halifax Yeni kulüp: Barrow
    Bonservissiz
  3. Scarborough Yeni kulüp: Halifax
    Kiralık dönüşü
  4. Halifax Yeni kulüp: Scarborough
    Kiralık
  5. Scarborough Yeni kulüp: Halifax
    Bonservissiz
  6. Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,48
Son maç puanı3,724 Eki 2026
Kaçırılan maç0
3 4 5 6 7 8 6,48 Kas 2025 Ağu 2026 Eki 2026 3,7

Son 10 maç

3,7 6,3 6,6 6,5 6,4 6,9 6,4 6,0 6,8 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Rotherham United 11 (8) 651 0 3 6,30
2026 Football League Trophy Rotherham United 2 (2) 109 0 0 6,20
2026 EFL Cup Rotherham United 1 (1) 90 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · forvetler arasında yüzdelik (47 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 6 xG 25 Şut 42 xA 37 Kilit pas 92 Başarılı çalım 48 Kazanılan hava topu 10 Reyting 35

6 maç · 350 dk

Kian Spence: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,00
6
xG / 90 dk 0,00
25
Şut / 90 dk 2,06
42
xA / 90 dk 0,00
37
Kilit pas / 90 dk 1,80
92
Başarılı çalım / 90 dk 0,51
48
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,26
10
Reyting 6,62
35

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?