OrcaScore
17

Kaleci

Khalid Eisa

  • Al-Ain
  • United Arab Emirates
  • 37 yaş
  • 176 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
14
1.305 dk
Kurtarış
33
Yenilen gol
12
Ortalama reyting
6,88
Yaş37
Doğum tarihi15 Eyl 1989
Boy176 cm
Kilo73 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri290 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 6
Dakika540
Reyting6,52
Kurtarış / Yenilen gol14 / 7
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet115 · %67
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta0
Topla buluşma161
Top kaybı38
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma5
Top kazanma41
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış8
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting7,13
Kurtarış / Yenilen gol13 / 3
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet74 · %70
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top18
İsabetli orta0
Topla buluşma113
Top kaybı23
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma9
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış3
Maç / İlk 114 / 4
Dakika405
Reyting7,18
Kurtarış / Yenilen gol6 / 2
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet72 · %89
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele0
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma3
Top kazanma16
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç3

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik51
Savunma0
Yaratıcılık0

Milli takım

  • UAE88 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2011

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Al-Wahda FC – Al-Ain – – –
2 Kas 2026 Al-Ittihad – Al-Ain 1–4 90' 7.8
26 Eki 2026 Al-Ain – Tractor FC 2–1 90' 6.0
22 Eki 2026 Shabab Al-Ahli Dubai – Al-Ain 2–2 90' 7.9
17 Eki 2026 Shabab Al-Ahli Dubai – Al-Ain 2–0 90' 6.1
12 Eki 2026 Al-Quwa Al-Jawiya – Al-Ain 1–4 90' 6.4
6 Eki 2026 Saudi Arabia – United Arab Emirates 2–0 90' 7.1
3 Eki 2026 United Arab Emirates – Oman 1–0 90' 8.4
27 Eyl 2026 Bahrain – United Arab Emirates 0–3 90' 6.6
24 Eyl 2026 United Arab Emirates – Yemen 4–0 90' 6.6
15 Eyl 2026 Al-Ain – Al-Nassr 4–0 90' 8.3
10 Eyl 2026 Al-Ain – Al Wasl 2–2 90' 5.8
4 Eyl 2026 Al-Ittihad Kalba – Al-Ain 0–2 90' 8.0
29 Ağu 2026 Al-Ain – Al-Nasr Dubai 2–1 90' 6.3
22 Ağu 2026 Al-Ain – Khor Fakkan 2–0 90' 6.7

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 2 kayıt
  1. Al-Jazira Yeni kulüp: Al-Ain
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Al-Jazira U21 Yeni kulüp: Al-Jazira
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,99
Son maç puanı7,82 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,99 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 7,8

Son 10 maç

7,8 6,0 7,9 6,1 6,4 7,1 8,4 6,6 6,6 8,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 UAE Pro League Al-Ain 6 (6) 540 0 0 6,52
2026 Gulf Cup United Arab Emirates 4 (4) 405 0 0 7,18
2026 AFC Champions League Elite Al-Ain 4 (4) 360 0 0 7,13

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UAE Pro League 2024 · kaleciler arasında yüzdelik (24 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 10 Kurtarış yüzdesi 31 Önlenen gol 50 Gol yememe oranı 77 Pas isabeti 65 Başarılı uzun top 44 Reyting 23

25 maç · 2.250 dk

Khalid Eisa: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 1,96
10
Kurtarış yüzdesi %61,3
31
Önlenen gol / 90 dk 0,00
50
Gol yememe oranı %32,0
77
Pas isabeti %72,9
65
Başarılı uzun top / 90 dk 3,96
44
Reyting 6,73
23

Nasıl hesaplıyoruz?