OrcaScore
4

Defans

Kevyn Monteiro

  • Moreirense
  • Brazil
  • 21 yaş
  • 196 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
8
315 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,69
Yaş21
Doğum tarihi13 Eyl 2005
Boy196 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri515 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 3
Dakika307
Reyting6,69
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet146 · %88
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 6
Kazanılan ikili mücadele19 / 27
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,02 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma210
Top kaybı20
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu13
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma36
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)33,71
En yüksek hız (km/sa)35,39
Maç / İlk 111 / 0
Dakika8
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet4 · %100
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma4
Top kaybı0
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum35
Teknik43
Taktik56
Savunma69
Yaratıcılık35

Karakteristikler

Güçlü yönler

16

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Moreirense – CF Estrela Amadora 2–1 90' 7.5
25 Eki 2026 Estoril – Moreirense 1–3 90' 6.6
9 Eki 2026 Moreirense – Gil Vicente 0–1 – –
20 Eyl 2026 Vitória – Moreirense 1–1 9' 6.3
14 Eyl 2026 Moreirense – CS Marítimo 3–1 9' 6.7
9 Eyl 2026 Moreirense – Benfica 0–4 11' 6.8
4 Eyl 2026 FC Porto – Moreirense 2–1 – –
30 Ağu 2026 Casa Pia – Moreirense 0–1 8' 6.7
16 Ağu 2026 FC Arouca – Moreirense 4–0 – –
9 Ağu 2026 Moreirense – Sporting Braga 2–2 90' 6.2
16 May 2026 Moreirense – AVS - Futebol SAD 0–0 90' 7.4
11 May 2026 Tondela – Moreirense 2–0 90' 7.5
2 May 2026 Moreirense – CF Estrela Amadora 3–2 – –
25 Nis 2026 Benfica – Moreirense 4–1 – –
20 Nis 2026 Moreirense – Estoril 1–0 90' 7.4

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 175k €
  1. RB Bragantino Yeni kulüp: Moreirense
    Transfer 175k €
  2. Moreirense Yeni kulüp: RB Bragantino
    Kiralık dönüşü
  3. RB Bragantino Yeni kulüp: Moreirense
    Kiralık
  4. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)18
Ortalama puan6,84
Son maç puanı7,531 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,84 Oca 2026 May 2026 Eki 2026 7,5

Son 10 maç

7,5 6,6 6,3 6,7 6,8 6,7 6,2 7,4 7,5 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal Betclic Moreirense 7 (3) 307 0 0 6,69
2026 Paulista Série A1 Red Bull Bragantino 1 (0) 8 0 0 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

U20 Paulista 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (65 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 16 Pas arası 3 Uzaklaştırma 72 Kazanılan hava topu 89 İkili mücadele başarısı 96 Pas isabeti 62 İlerletici top taşıma 50 Reyting 18

4 maç · 360 dk

Kevyn Monteiro: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,00
16
Pas arası / 90 dk 0,50
3
Uzaklaştırma / 90 dk 3,25
72
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,25
89
İkili mücadele başarısı %57,1
96
Pas isabeti %82,8
62
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,58
18

Nasıl hesaplıyoruz?