OrcaScore
6

Orta saha

Kevin Felida

  • FC Den Bosch
  • Curacao
  • 26 yaş
  • 172 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
9
750 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,97
Yaş26
Doğum tarihi11 Kas 1999
Boy172 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri415 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting7,03
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)7 (0)
Pas · isabet248 · %89
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele35 / 55
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma5
Top kazanma38
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 115 / 5
Dakika390
Reyting6,92
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)9 (2)
Pas · isabet167 · %78
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası6 / 6
Kazanılan ikili mücadele29 / 46
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,32 / 0,54
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta1
Topla buluşma231
Top kaybı52
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi21
Uzaklaştırma2
Top kazanma20
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)48,62
En yüksek hız (km/sa)31,95

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum51
Teknik56
Taktik43
Savunma52
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Güçlü yönler

1525

Milli takım

  • Curaçao19 maç · 1 gol · ilk maç Haz 2021

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 Hà Nội – Ninh Bình FC 2–1 90' 6.7
25 Eki 2026 SHB Đà Nẵng – Hà Nội 1–0 90' 6.9
18 Eki 2026 Công An Hà Nội – Hà Nội 1–2 90' 7.2
11 Eki 2026 Hà Nội – Bắc Ninh FC 1–0 90' 7.3
18 Eyl 2026 FC Den Bosch – Helmond Sport 2–1 90' 6.7
28 Ağu 2026 FC Den Bosch – Vitesse 1–4 71' 7.3
21 Ağu 2026 FC Den Bosch – FC Eindhoven 5–2 74' 7.1
14 Ağu 2026 Heracles Almelo – FC Den Bosch 3–2 90' 6.5
8 Ağu 2026 FC Den Bosch – Almere City FC 1–1 65' 7.0
25 Haz 2026 Curaçao – Côte d'Ivoire 0–2 – –
21 Haz 2026 Ecuador – Curaçao 0–0 – –
14 Haz 2026 Germany – Curaçao 7–1 – –
7 Haz 2026 Curaçao – Aruba 4–0 – –
30 May 2026 Scotland – Curaçao 4–1 – –
2 May 2026 Almere City FC – FC Den Bosch 3–0 70' 7.1

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 100k €
  1. Den Bosch Yeni kulüp: Hà Nội
    Transfer 100k €
  2. Waalwijk Yeni kulüp: Den Bosch
    Bonservissiz
  3. Den Bosch Yeni kulüp: Waalwijk
    Bonservissiz
  4. Den Bosch U21 Yeni kulüp: Den Bosch
    Transfer
  5. Spijkenis Yth. Yeni kulüp: Excelsior Jeugd
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan7,20
Son maç puanı6,925 Eki 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 7,20 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 7,2 7,3 6,7 7,3 7,1 6,5 7,0 7,1 7,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Eerste Divisie FC Den Bosch 5 (5) 390 0 0 6,92
2026 V-League 1 Hà Nội 4 (4) 360 0 0 7,03

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

VriendenLoterij Eredivisie 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (178 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 31 Kilit pas 7 Başarılı pas 72 Pas isabeti 56 İlerletici top taşıma 45 Başarılı çalım 57 Top kapma + pas arası 72 Reyting 15

9 maç · 434 dk

Kevin Felida: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,08
31
Kilit pas / 90 dk 0,41
7
Başarılı pas / 90 dk 34,4
72
Pas isabeti %81,0
56
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
45
Başarılı çalım / 90 dk 0,83
57
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,11
72
Reyting 6,67
15

Nasıl hesaplıyoruz?