OrcaScore
21

Orta saha

Kallum Cesay

  • Salford City
  • Sierra Leone
  • 24 yaş
  • 187 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
12
779 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,81
Asist
6
Ortalama reyting
6,88
Yaş24
Doğum tarihi4 Eyl 2002
Boy187 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri270 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 6
Dakika626
Reyting6,84
Gol / Asist1 / 6
Şut (isabetli)12 (3)
Pas · isabet152 · %75
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası8 / 0
Kazanılan ikili mücadele30 / 71
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,68 / 1,24
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%8
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma267
Top kaybı85
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi29
Uzaklaştırma8
Top kazanma17
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)60,97
En yüksek hız (km/sa)34,71
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting7,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (3)
Pas · isabet27 · %67
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 10
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma46
Top kaybı14
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma1
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika63
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet13 · %85
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 6
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma22
Top kaybı6
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum52
Teknik45
Taktik34
Savunma36
Yaratıcılık46

Karakteristikler

Zayıf yönler

131614

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
26 Eki 2026 Walsall – Salford 2–4 30' 8.4
20 Eki 2026 Bristol Rovers – Salford 1–2 90' 6.4
17 Eki 2026 Salford – Crawley Town 2–1 78' 8.6
10 Eki 2026 Cheltenham Town – Salford 0–2 45' 6.7
6 Eki 2026 Accrington – Salford 6–5 90' 7.6
24 Eyl 2026 Sierra Leone – Zimbabwe 2–3 45' 6.4
12 Eyl 2026 Rotherham United – Salford 3–3 88' 6.1
5 Eyl 2026 Salford – Port Vale 1–0 90' 6.9
1 Eyl 2026 Salford – Newport County 2–1 90' 6.3
29 Ağu 2026 Shrewsbury – Salford 1–0 29' 6.1
22 Ağu 2026 Salford – Chesterfield 0–1 14' 6.6
15 Ağu 2026 Barnet – Salford 3–1 72' 6.3
8 Ağu 2026 Salford – Shrewsbury 4–5 63' 6.5
25 Tem 2026 Salford – Dundee United 3–2 – –
6 Haz 2026 Sierra Leone – Liberia 1–0 – –

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt
  1. Wealdstone Yeni kulüp: Salford
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Takımsız Yeni kulüp: Wealdstone
    Transfer
  3. Tottenham U21 Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 27 Eki 2026
Maç (12 ay)32
Ortalama puan6,74
Son maç puanı8,426 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,74 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 8,4

Son 10 maç

8,4 6,4 8,6 6,7 7,6 6,4 6,1 6,9 6,3 6,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Salford 10 (6) 626 1 6 6,84
2026 Football League Trophy Salford 1 (1) 90 0 0 7,60
2026 EFL Cup Salford 1 (1) 63 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (121 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 34 Kilit pas 50 Başarılı pas 33 Pas isabeti 62 İlerletici top taşıma 73 Başarılı çalım 71 Top kapma + pas arası 0 Reyting 4

5 maç · 311 dk

Kallum Cesay: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
34
Kilit pas / 90 dk 1,16
50
Başarılı pas / 90 dk 17,4
33
Pas isabeti %75,9
62
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,03
73
Başarılı çalım / 90 dk 0,87
71
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,58
0
Reyting 6,40
4

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?