OrcaScore
10

Orta saha

Kaleb Jiménez

  • Spezia
  • Italy
  • 24 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
12
584 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,46
Asist
1
Ortalama reyting
6,89
Yaş24
Doğum tarihi18 Eki 2002
Boy180 cm
Kilo71 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri440 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 3
Dakika345
Reyting6,88
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet181 · %86
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası7 / 1
Kazanılan ikili mücadele23 / 37
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,20 / 0,25
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta2
Topla buluşma254
Top kaybı51
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi23
Uzaklaştırma3
Top kazanma23
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul5
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)33,86
En yüksek hız (km/sa)35,17
Maç / İlk 112 / 2
Dakika135
Reyting6,45
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet57 · %88
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele4 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,28 / 0,29
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma77
Top kaybı16
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma1
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)16,27
En yüksek hız (km/sa)35,19
Maç / İlk 111 / 1
Dakika104
Reyting7,80
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet39 · %92
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele10 / 17
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%33
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum53
Teknik66
Taktik35
Savunma38
Yaratıcılık51

Karakteristikler

Güçlü yönler

14

Zayıf yönler

16

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Spezia – Atalanta U23 2–1 83' 6.9
28 Eki 2026 Spezia – US Livorno 1915 2–1 90' 7.8
24 Eki 2026 Spezia – Latina 1–1 51' 6.5
18 Eki 2026 Ravenna – Spezia 0–1 45' 7.3
10 Eki 2026 Spezia – Gubbio 2–0 11' 7.0
4 Eki 2026 Reggiana – Spezia 0–1 11' 6.8
27 Eyl 2026 Pescara – Spezia 1–2 15' 6.9
21 Eyl 2026 Spezia – Vis Pesaro 3–1 73' 6.9
16 Eyl 2026 Perugia – Spezia 0–3 45' 7.0
12 Eyl 2026 Spezia – US Livorno 1915 2–0 11' 6.6
6 Eyl 2026 Sambenedettese – Spezia 1–2 – –
29 Ağu 2026 Monopoli – Catania 2–0 45' 6.6
23 Ağu 2026 Catania – Inter U23 1–2 90' 6.3
14 Ağu 2026 Parma – Catania 2–0 90' 6.5
8 Ağu 2026 L.R. Vicenza – Catania 4–5 – –

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 35k €
  1. Spezia Yeni kulüp: Catania
    Kiralık dönüşü
  2. Catania Yeni kulüp: Spezia
    Kiralık
  3. Salernitana Yeni kulüp: Catania
    Bonservissiz
  4. Atalanta U23 Yeni kulüp: Salernitana
    Kiralık dönüşü
  5. Vicenza Yeni kulüp: Salernitana
    Kiralık dönüşü
  6. Salernitana Yeni kulüp: Vicenza
    Kiralık
  7. Seregno Yeni kulüp: Salernitana
    Kiralık dönüşü
  8. Salernitana Yeni kulüp: Seregno
    Kiralık
  9. Seregno Yeni kulüp: Salernitana
    Transfer 35k €
  10. Seregno Youth Yeni kulüp: Seregno
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan7,09
Son maç puanı6,91 Kas 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 10 7,09 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 7,8 6,5 7,3 7,0 6,8 6,9 6,9 7,0 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie C, Girone B Spezia 9 (3) 345 1 0 6,88
2026 Serie C, Girone C Catania 2 (2) 135 0 0 6,45
2026 Coppa Italia Serie C Spezia 1 (1) 104 1 1 7,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie C, Girone C 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (187 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 92 Kilit pas 90 Başarılı pas 71 Pas isabeti 76 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 69 Top kapma + pas arası 46 Reyting 94

30 maç · 2.184 dk

Kaleb Jiménez: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,23
92
Kilit pas / 90 dk 1,77
90
Başarılı pas / 90 dk 34,1
71
Pas isabeti %82,9
76
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 2,39
69
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,48
46
Reyting 7,22
94

Nasıl hesaplıyoruz?