OrcaScore
48

Defans

Kacper Potulski

Takip et Karşılaştır
Maç
11
828 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,46
Yaş19
Doğum tarihi19 Eki 2007
Boy195 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri16,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 7
Dakika620
Reyting6,36
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)8 (1)
Pas · isabet394 · %89
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası12 / 10
Kazanılan ikili mücadele44 / 79
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,86 / 0,19
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top11
İsabetli orta1
Topla buluşma505
Top kaybı57
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu27
Kazanılan yer ikilisi17
Uzaklaştırma36
Top kazanma21
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul14
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)65,74
En yüksek hız (km/sa)33,88
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet45 · %87
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele2 / 7
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma57
Top kaybı6
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma6
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)8,78
En yüksek hız (km/sa)28,00
Maç / İlk 112 / 1
Dakika118
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet81 · %84
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 5
Kazanılan ikili mücadele5 / 7
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma100
Top kaybı14
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma5
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)10,66
En yüksek hız (km/sa)34,33

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik42
Taktik68
Savunma78
Yaratıcılık40

Milli takım

  • Poland3 maç · 1 gol · ilk maç May 2026

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 SV 07 Elversberg – 1. FSV Mainz 05 4–1 90' 5.5
27 Eki 2026 VfL Bochum 1848 – 1. FSV Mainz 05 2–0 90' 6.5
24 Eki 2026 1. FSV Mainz 05 – SV Werder Bremen 2–3 90' 6.5
17 Eki 2026 FC Schalke 04 – 1. FSV Mainz 05 0–1 90' 7.2
10 Eki 2026 1. FSV Mainz 05 – Bayer 04 Leverkusen 3–4 70' 6.4
5 Eki 2026 Bosnia & Herzegovina – Poland 1–0 – –
2 Eki 2026 Poland – Romania 6–0 – –
28 Eyl 2026 Sweden – Poland 3–1 – –
25 Eyl 2026 Poland – Bosnia & Herzegovina 0–0 90' 6.8
19 Eyl 2026 Borussia M'gladbach – 1. FSV Mainz 05 3–4 90' 6.1
12 Eyl 2026 1. FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt 1–3 90' 5.5
6 Eyl 2026 Hamburger SV – 1. FSV Mainz 05 0–5 90' 6.9
29 Ağu 2026 1. FSV Mainz 05 – SC Paderborn 07 0–0 10' 6.8
23 Ağu 2026 VfB 1921 Krieschow – 1. FSV Mainz 05 0–9 28' 6.9
15 Ağu 2026 1. FSV Mainz 05 – Bournemouth 2–1 – –

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 1 kayıt
  1. Mainz II U23 Yeni kulüp: Mainz 05
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)32
Ortalama puan6,67
Son maç puanı5,530 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,67 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 5,5

Son 10 maç

5,5 6,5 6,5 7,2 6,4 6,8 6,1 5,5 6,9 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Bundesliga 1. FSV Mainz 05 8 (7) 620 0 0 6,36
2026 DFB Pokal 1. FSV Mainz 05 2 (1) 118 0 0 6,70
2026 UEFA Nations League Poland 1 (1) 90 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Bundesliga 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (52 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 74 Pas arası 22 Uzaklaştırma 49 Kazanılan hava topu 82 İkili mücadele başarısı 23 Pas isabeti 89 İlerletici top taşıma 59 Reyting 13

4 maç · 280 dk

Kacper Potulski: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,57
74
Pas arası / 90 dk 0,96
22
Uzaklaştırma / 90 dk 4,82
49
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,54
82
İkili mücadele başarısı %51,2
23
Pas isabeti %91,5
89
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,96
59
Reyting 6,33
13

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?