OrcaScore
16

Orta saha

Justin Roth

  • FC Thun
  • Switzerland
  • 26 yaş
  • 182 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
14
994 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,69
Yaş26
Doğum tarihi29 Eki 2000
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri765 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 8
Dakika826
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (0)
Pas · isabet382 · %84
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası10 / 6
Kazanılan ikili mücadele23 / 52
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,29 / 0,52
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top21
İsabetli orta0
Topla buluşma475
Top kaybı68
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi18
Uzaklaştırma21
Top kazanma34
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul16
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)99,88
En yüksek hız (km/sa)35,31
Maç / İlk 112 / 2
Dakika168
Reyting6,65
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet44 · %84
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası1 / 4
Kazanılan ikili mücadele5 / 11
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,19
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma66
Top kaybı11
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma5
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)11,20
En yüksek hız (km/sa)35,47

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum45
Teknik45
Taktik49
Savunma55
Yaratıcılık45

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 FC Lausanne-Sport – FC Thun 4–5 23' 7.0
25 Eki 2026 FC Thun – FC Lugano 2–3 90' 6.5
22 Eki 2026 FC Thun – HNK Hajduk Split 0–1 78' 6.9
15 Eki 2026 Twente – FC Thun 1–0 90' 6.4
10 Eki 2026 FC Zürich – FC Thun 4–2 90' 7.0
3 Eki 2026 FC Thun – SC Kriens 2–0 – –
20 Eyl 2026 FC Vaduz – FC Thun 1–2 90' 6.6
16 Eyl 2026 FC Thun – Servette FC 2–4 90' 6.6
12 Eyl 2026 FC Thun – Grasshopper Club Zürich 0–1 90' 7.0
6 Eyl 2026 FC Sion – FC Thun 3–2 45' 6.5
2 Eyl 2026 FC Thun – FC Lausanne-Sport 0–0 81' 7.3
30 Ağu 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Thun 3–4 79' 6.5
27 Ağu 2026 FC Thun – Lech Poznań 2–2 – –
20 Ağu 2026 Lech Poznań – FC Thun 7–0 – –
13 Ağu 2026 Víkingur Reykjavík – FC Thun 3–2 – –

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 1 kayıt
  1. Thun II U21 Yeni kulüp: Thun
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,80
Son maç puanı7,01 Kas 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 6,80 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,5 6,9 6,4 7,0 6,6 6,6 7,0 6,5 7,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Swiss Super League FC Thun 12 (8) 826 0 0 6,70
2026 UEFA Conference League FC Thun 2 (2) 168 0 0 6,65

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Challenge League 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (102 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 45 Kilit pas 48 Başarılı pas 52 Pas isabeti 63 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 32 Top kapma + pas arası 71 Reyting 64

33 maç · 1.870 dk

Justin Roth: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
45
Kilit pas / 90 dk 1,01
48
Başarılı pas / 90 dk 27,6
52
Pas isabeti %81,3
63
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,67
32
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,61
71
Reyting 6,92
64

Nasıl hesaplıyoruz?