OrcaScore
18

Orta saha

Justin Janssen

Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.169 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,31
Asist
1
Ortalama reyting
7,67
Yaş20
Doğum tarihi25 Tem 2006
Boy181 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1113 / 11
Dakika1.003
Reyting7,73
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)14 (7)
Pas · isabet777 · %87
Kilit pas18
Top kapma / Pas arası34 / 10
Kazanılan ikili mücadele65 / 101
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 1
Beklenen gol / asist1,63 / 2,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%21
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top68
İsabetli orta5
Topla buluşma952
Top kaybı143
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi56
Uzaklaştırma9
Top kazanma75
Maruz kaldığı faul16
Yaptığı faul14
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı4
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)113,22
En yüksek hız (km/sa)32,42
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting6,60
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 112 / 2
Dakika166
Reyting7,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet139 · %90
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası7 / 1
Kazanılan ikili mücadele14 / 24
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta0
Topla buluşma180
Top kaybı25
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma4
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,94
En yüksek hız (km/sa)28,87

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum55
Teknik61
Taktik56
Savunma57
Yaratıcılık59

Karakteristikler

Güçlü yönler

1379

Zayıf yönler

18

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 FC Nordsjælland – FC Midtjylland 2–3 90' 8.3
28 Eki 2026 Esbjerg FB – FC Nordsjælland 0–1 18' 6.6
25 Eki 2026 Silkeborg IF – FC Nordsjælland 1–1 90' 6.9
22 Eki 2026 FC Nordsjælland – CSKA Sofia 2–2 76' 7.0
18 Eki 2026 Lyngby – FC Nordsjælland 3–3 45' 8.6
15 Eki 2026 Heart of Midlothian – FC Nordsjælland 1–1 90' 7.6
9 Eki 2026 FC Nordsjælland – Odense Boldklub 0–0 90' 8.7
6 Eki 2026 Denmark U21 – Belgium U21 0–0 11' 6.5
2 Eki 2026 Austria U21 – Denmark U21 1–1 – –
28 Eyl 2026 Denmark U21 – Belarus U21 2–0 – –
20 Eyl 2026 Viborg – FC Nordsjælland 4–1 90' 6.7
13 Eyl 2026 FC Nordsjælland – AGF 2–0 90' 8.7
7 Eyl 2026 FC Midtjylland – FC Nordsjælland 2–2 90' 7.5
3 Eyl 2026 FC København – FC Nordsjælland 2–0 90' 7.1
30 Ağu 2026 FC Nordsjælland – Brøndby IF 3–1 90' 8.6

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 1 kayıt
  1. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan7,52
Son maç puanı8,31 Kas 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 7,52 Şub 2026 Ağu 2026 Kas 2026 8,3

Son 10 maç

8,3 6,6 6,9 7,0 8,6 7,6 8,7 6,5 6,7 8,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Danish Superliga FC Nordsjælland 13 (11) 1.003 3 1 7,73
2026 UEFA Conference League FC Nordsjælland 2 (2) 166 0 0 7,30
2026 Oddset Pokalen FC Nordsjælland – – 0 – 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Danish Superliga 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (99 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 48 Başarılı pas 89 Pas isabeti 94 İlerletici top taşıma 48 Başarılı çalım 66 Top kapma + pas arası 98 Reyting 32

12 maç · 273 dk

Justin Janssen: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,99
48
Başarılı pas / 90 dk 55,1
89
Pas isabeti %91,3
94
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
48
Başarılı çalım / 90 dk 0,99
66
Top kapma + pas arası / 90 dk 5,27
98
Reyting 6,76
32

Nasıl hesaplıyoruz?