OrcaScore
22

Forvet

Justin Ellis

Takip et Karşılaştır
Maç
31
1.981 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,68
Asist
12
Ortalama reyting
6,99
Yaş19
Doğum tarihi14 May 2007
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,9 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1124 / 18
Dakika1.495
Reyting6,92
Gol / Asist1 / 10
Şut (isabetli)36 (14)
Pas · isabet597 · %81
Kilit pas38
Top kapma / Pas arası14 / 4
Kazanılan ikili mücadele84 / 179
Başarılı çalım38
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist3,68 / 4,22
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat13
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%3
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta6
Topla buluşma888
Top kaybı224
Top kaptırma40
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi74
Uzaklaştırma7
Top kazanma52
Maruz kaldığı faul23
Yaptığı faul13
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)159,75
En yüksek hız (km/sa)33,48
Maç / İlk 113 / 1
Dakika138
Reyting7,37
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet43 · %84
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele12 / 19
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,07 / 0,22
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma70
Top kaybı18
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 114 / 4
Dakika348
Reyting7,15
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)6 (4)
Pas · isabet104 · %81
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele16 / 34
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta1
Topla buluşma159
Top kaybı43
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma1
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum66
Teknik66
Taktik43
Savunma28
Yaratıcılık60

Karakteristikler

Güçlü yönler

726

Milli takım

  • USA3 maç · 2 gol · ilk maç Eyl 2026

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Charlotte FC – Orlando City SC 4–0 28' 6.6
29 Eki 2026 Chicago Fire – Orlando City SC 2–2 76' 6.9
25 Eki 2026 Orlando City SC – New York City FC 2–2 45' 6.4
18 Eki 2026 Orlando City SC – DC United 4–1 20' 7.2
11 Eki 2026 Orlando City SC – Columbus Crew 3–2 13' 6.4
7 Eki 2026 USA – Canada 1–0 45' 7.1
4 Eki 2026 USA – Mexico 3–0 25' 6.2
30 Eyl 2026 USA – Chile 4–2 – –
26 Eyl 2026 USA – Peru 4–1 62' 7.7
20 Eyl 2026 New England Revolution – Orlando City SC 4–2 90' 6.3
17 Eyl 2026 Columbus Crew – Orlando City SC 2–1 78' 7.2
13 Eyl 2026 Orlando City SC – Toronto 3–0 20' 7.7
10 Eyl 2026 Atlanta United – Orlando City SC 2–3 90' 7.0
6 Eyl 2026 Orlando City SC – San Diego FC 1–0 75' 7.0
30 Ağu 2026 Minnesota United – Orlando City SC 3–3 73' 6.8

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 5 kayıt
  1. Orlando City B Yeni kulüp: Orlando
    Transfer
  2. Transfer
  3. Kiralık dönüşü
  4. Kiralık
  5. Miami Academy Yeni kulüp: Orlando City Academy
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan7,10
Son maç puanı6,631 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,10 Mar 2026 Ağu 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,9 6,4 7,2 6,4 7,1 6,2 7,7 6,3 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Orlando City SC 24 (18) 1.495 1 10 6,92
2026 US Open Cup Orlando City SC 4 (4) 348 1 2 7,15
2026 Leagues Cup Orlando City SC 3 (1) 138 1 0 7,37

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · forvetler arasında yüzdelik (85 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 10 xG 17 Şut 22 xA 95 Kilit pas 89 Başarılı çalım 96 Kazanılan hava topu 8 Reyting 70

7 maç · 457 dk

Justin Ellis: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,00
10
xG / 90 dk 0,17
17
Şut / 90 dk 1,77
22
xA / 90 dk 0,44
95
Kilit pas / 90 dk 2,56
89
Başarılı çalım / 90 dk 2,36
96
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,00
8
Reyting 7,11
70

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?