OrcaScore
23

Defans

Justas Lasickas

  • HNK Rijeka
  • Lithuania
  • 29 yaş
  • 176 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.043 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,17
Asist
1
Ortalama reyting
6,75
Yaş29
Doğum tarihi6 Eki 1997
Boy176 cm
Kilo68 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri530 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 7
Dakika667
Reyting6,68
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet332 · %85
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası11 / 4
Kazanılan ikili mücadele34 / 68
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,60 / 0,54
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta3
Topla buluşma514
Top kaybı99
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi26
Uzaklaştırma14
Top kazanma24
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul13
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)73,95
En yüksek hız (km/sa)35,84
Maç / İlk 113 / 3
Dakika264
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet153 · %75
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası9 / 4
Kazanılan ikili mücadele18 / 30
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,25 / 0,36
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma250
Top kaybı60
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma4
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)28,77
En yüksek hız (km/sa)33,97
Maç / İlk 112 / 2
Dakika112
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum45
Teknik47
Taktik40
Savunma53
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Milli takım

  • Lithuania75 maç · 3 gol · ilk maç Mar 2018

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 HNK Rijeka – NK Varaždin 1–1 10' 6.6
27 Eki 2026 GNK Dinamo Zagreb – HNK Rijeka 2–1 10' 6.2
20 Eki 2026 NK Karlovac 1919 – HNK Rijeka 1–4 66' –
16 Eki 2026 NK Rudeš – HNK Rijeka 1–2 63' 6.4
11 Eki 2026 NK Slaven Belupo – HNK Rijeka 4–1 85' 5.8
4 Eki 2026 Azerbaijan – Lithuania 1–0 90' 7.2
30 Eyl 2026 Lithuania – Andorra 3–0 – –
27 Eyl 2026 Lithuania – Azerbaijan 1–1 90' 7.6
24 Eyl 2026 Liechtenstein – Lithuania 0–2 84' 6.2
20 Eyl 2026 HNK Rijeka – HNK Hajduk Split 3–0 74' 6.6
16 Eyl 2026 NK Vrbovec – HNK Rijeka 0–6 46' –
12 Eyl 2026 NK Lokomotiva Zagreb – HNK Rijeka 1–1 88' 6.9
5 Eyl 2026 HNK Rijeka – NK Osijek 4–1 90' 6.8
31 Ağu 2026 HNK Gorica – HNK Rijeka 0–0 67' 6.8
27 Ağu 2026 HNK Rijeka – FC Midtjylland 1–4 90' 5.4

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 7 kayıt
  1. Olimpija Yeni kulüp: Rijeka
    Bonservissiz
  2. Voždovac Yeni kulüp: Olimpija
    Bonservissiz
  3. Jagiellonia Yeni kulüp: Voždovac
    Bonservissiz
  4. Žalgiris Yeni kulüp: Jagiellonia
    Bonservissiz
  5. Zemun Yeni kulüp: Žalgiris
    Kiralık dönüşü
  6. Žalgiris Yeni kulüp: Zemun
    Kiralık
  7. Žalgiris B Yeni kulüp: Žalgiris
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan6,71
Son maç puanı6,61 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,71 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,2 6,4 5,8 7,2 7,6 6,2 6,6 6,9 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 HNL HNK Rijeka 10 (7) 667 1 1 6,68
2026 UEFA Nations League Lithuania 3 (3) 264 0 0 7,00
2026 Hrvatski nogometni kup HNK Rijeka 2 (2) 112 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Conference League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (199 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 15 Kilit pas 19 Başarılı pas 33 Pas isabeti 9 İlerletici top taşıma 88 Başarılı çalım 84 Top kapma + pas arası 61 Reyting 25

10 maç · 559 dk

Justas Lasickas: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,03
15
Kilit pas / 90 dk 0,48
19
Başarılı pas / 90 dk 25,1
33
Pas isabeti %72,2
9
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,45
88
Başarılı çalım / 90 dk 1,61
84
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,90
61
Reyting 6,66
25

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?