OrcaScore
29

Defans

Jure Balkovec

Takip et Karşılaştır
Maç
11
916 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,10
Asist
0
Ortalama reyting
7,02
Yaş32
Doğum tarihi9 Eyl 1994
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri640 B €
Sözleşme bitişi31 May 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 7
Dakika630
Reyting7,01
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet396 · %84
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele35 / 65
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top39
İsabetli orta7
Kazanılan hava topu5
Uzaklaştırma13
Top kazanma64
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 111 / 0
Dakika16
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet9 · %56
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 2
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma11
Top kaybı4
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)1,59
En yüksek hız (km/sa)27,33
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,20
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet145 · %80
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele5 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,09 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top17
İsabetli orta0
Topla buluşma177
Top kaybı32
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma6
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)28,50
En yüksek hız (km/sa)30,30

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum41
Teknik52
Taktik47
Savunma55
Yaratıcılık48

Milli takım

  • Slovenia40 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2018
  • Slovenia B1 maç · 0 gol · ilk maç Oca 2017

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 NEC Nijmegen – Omonia Nicosia – – –
31 Eki 2026 Omonia Nicosia – AEL Limassol 2–0 69' 7.1
26 Eki 2026 AEK Larnaca – Omonia Nicosia 2–0 90' 6.6
22 Eki 2026 Omonia Nicosia – Benfica 1–4 90' 5.7
19 Eki 2026 Omonia Nicosia – Olympiakos Nicosia 2–2 90' 6.5
15 Eki 2026 NK Celje – Omonia Nicosia 0–3 90' 7.4
9 Eki 2026 Karmiotissa Polemidion – Omonia Nicosia 0–3 90' 7.2
6 Eki 2026 Scotland – Slovenia 1–2 – –
3 Eki 2026 Switzerland – Slovenia 2–1 – –
29 Eyl 2026 Slovenia – North Macedonia 2–0 – –
26 Eyl 2026 Slovenia – Scotland 0–0 16' 6.6
20 Eyl 2026 Omonia Nicosia – Enosis Neon Ypsona FC 4–1 90' 7.4
16 Eyl 2026 Omonia Nicosia – Celta Vigo 1–0 90' 8.5
12 Eyl 2026 Omonia Nicosia – Apollon Limassol 0–0 90' 7.8
7 Eyl 2026 Aris Limassol – Omonia Nicosia 1–4 64' 6.5

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 13 kayıt
  1. Karagümrük Yeni kulüp: Omonia
    Bonservissiz
  2. Alanyaspor Yeni kulüp: Karagümrük
    Bonservissiz
  3. Karagümrük Yeni kulüp: Alanyaspor
    Bonservissiz
  4. Verona Yeni kulüp: Karagümrük
    Bonservissiz
  5. Empoli Yeni kulüp: Verona
    Kiralık dönüşü
  6. Verona Yeni kulüp: Empoli
    Kiralık
  7. Bari Yeni kulüp: Verona
    Bonservissiz
  8. Domžale Yeni kulüp: Bari
    Bonservissiz
  9. Kalcer Radomlje Yeni kulüp: Domžale
    Kiralık dönüşü
  10. Domžale Yeni kulüp: Kalcer Radomlje
    Kiralık
  11. Krka Yeni kulüp: Domžale
    Kiralık dönüşü
  12. Domžale Yeni kulüp: Krka
    Kiralık
  13. Bela krajina Yeni kulüp: Domžale
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,89
Son maç puanı6,626 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,89 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 5,7 6,5 7,4 7,2 6,6 7,4 8,5 7,8 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Cyprus League by Stoiximan Omonia Nicosia 7 (7) 630 0 0 7,01
2026 UEFA Europa League Omonia Nicosia 3 (3) 270 1 0 7,20
2026 UEFA Nations League Slovenia 1 (0) 16 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Trendyol Süper Lig 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (141 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 26 Pas arası 31 Uzaklaştırma 21 Kazanılan hava topu 33 İkili mücadele başarısı 55 Pas isabeti 24 İlerletici top taşıma 47 Reyting 80

25 maç · 1.737 dk

Jure Balkovec: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,24
26
Pas arası / 90 dk 0,98
31
Uzaklaştırma / 90 dk 2,64
21
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,19
33
İkili mücadele başarısı %56,7
55
Pas isabeti %79,3
24
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
47
Reyting 6,99
80

Nasıl hesaplıyoruz?