OrcaScore
10

Orta saha

Junya Ito

  • KRC Genk
  • Japan
  • 33 yaş
  • 176 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
14
1.027 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,44
Asist
2
Ortalama reyting
7,01
Yaş33
Doğum tarihi9 Mar 1993
Boy176 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri3,1 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 10
Dakika812
Reyting7,12
Gol / Asist2 / 2
Şut (isabetli)11 (4)
Pas · isabet303 · %79
Kilit pas22
Top kapma / Pas arası11 / 2
Kazanılan ikili mücadele25 / 64
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,87 / 2,41
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat7
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%18
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen3
İsabetli uzun top8
İsabetli orta20
Topla buluşma485
Top kaybı166
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi22
Uzaklaştırma1
Top kazanma37
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul6
Ofsayt8
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)77,05
En yüksek hız (km/sa)34,10
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting7,10
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 114 / 2
Dakika215
Reyting6,75
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet81 · %79
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele11 / 29
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,66 / 0,23
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta5
Topla buluşma144
Top kaybı49
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma4
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)22,95
En yüksek hız (km/sa)35,55

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum65
Teknik61
Taktik42
Savunma40
Yaratıcılık72

Karakteristikler

Güçlü yönler

267

Milli takım

  • Japan77 maç · 16 gol · ilk maç Ara 2017

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 KV Mechelen – KRC Genk 1–0 63' 6.7
25 Eki 2026 KRC Genk – Standard Liège 2–1 86' 8.4
17 Eki 2026 Virton – KRC Genk 0–2 60' 7.1
10 Eki 2026 KRC Genk – KV Kortrijk 3–0 77' 7.6
5 Eki 2026 Japan – New Zealand 2–1 – –
1 Eki 2026 Japan – Ecuador 5–4 – –
28 Eyl 2026 Japan – Venezuela 2–1 45' 7.4
24 Eyl 2026 Japan – Uruguay 3–1 26' 7.0
20 Eyl 2026 Club Brugge KV – KRC Genk 3–0 64' 6.3
13 Eyl 2026 KRC Genk – KAA Gent 1–1 73' 6.7
6 Eyl 2026 RSC Anderlecht – KRC Genk 0–0 90' 7.0
28 Ağu 2026 KRC Genk – SK Beveren 4–0 90' 8.4
22 Ağu 2026 Royal Antwerp – KRC Genk 4–4 89' 6.3
15 Ağu 2026 KRC Genk – KVC Westerlo 3–2 90' 7.4
9 Ağu 2026 SV Zulte Waregem – KRC Genk 2–1 90' 6.4

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 12.8M €
  1. Reims Yeni kulüp: Genk
    Transfer 2.8M €
  2. Genk Yeni kulüp: Reims
    Transfer 10M €
  3. Kashiwa Yeni kulüp: Genk
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Genk Yeni kulüp: Kashiwa
    Kiralık dönüşü
  5. Kashiwa Yeni kulüp: Genk
    Kiralık
  6. Ventforet Kofu Yeni kulüp: Kashiwa
    Transfer Belirtilmemiş
  7. Kanagawa Uni Yeni kulüp: Ventforet Kofu
    Bonservissiz
  8. High School (J) Yeni kulüp: Kanagawa Uni
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)46
Ortalama puan7,05
Son maç puanı6,731 Eki 2026
Kaçırılan maç101 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,05 Ara 2025 May 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 8,4 7,1 7,6 7,4 7,0 6,3 6,7 7,0 8,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Pro League KRC Genk 10 (10) 812 2 2 7,12
2026 FIFA World Cup Japan 4 (2) 215 1 0 6,75
2026 Belgian Cup KRC Genk – – 0 – 7,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (235 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 92 Kilit pas 98 Başarılı pas 35 Pas isabeti 39 İlerletici top taşıma 93 Başarılı çalım 13 Top kapma + pas arası 70 Reyting 45

6 maç · 420 dk

Junya Ito: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,27
92
Kilit pas / 90 dk 3,21
98
Başarılı pas / 90 dk 27,4
35
Pas isabeti %81,0
39
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,36
93
Başarılı çalım / 90 dk 0,21
13
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,21
70
Reyting 6,80
45

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?